<< Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  

Da li su Srbi najveci kmetovi?

September 5 2010 at 7:36 PM
No score for this post
Dane_B  (Login Dane_B)

Cega se Srbi plase pa ne smiju govoriti istinu? Koga se plase? Srbi u Bosni su jedno veliko razocarenje, najveci kmetovi ikada. Bruka.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.Respond to this message   
AuthorReply
Marko5
(Login Marko5)
Bosnia & H. Forum Mods Group

Re: Da li su Srbi najveci kmetovi?

Score 5.0 (1 person)
December 10 2010, 3:37 PM 

Dane_B,

Sviras li ti kakav instrument? Mislim ova tvoja svirka putem tipkanja nije bas nesto, trebao bi pokusati svirati nesto interesantnije kao: frulu, klarinet ili mozda trubu.

Scoring disabled. You must be logged in to score posts.
Anonymous
(Login Dane_B)

Score 1.0 (1 person)
January 9 2011, 7:40 PM 

Sta ti nije jasno?

Anonymous
(Login Dane_B)

Score 1.0 (1 person)
January 9 2011, 7:56 PM 

Srbi u Bosni su Bosnjani, preci su im Bosnjani stotinama godina. To ti znas bolje. Ironija je u tome da im je sada gore nego pod Turcima a nauceni su da mrze Turke. Slusaju sta im se kaze bez pogovora, znaci da su kmetovi. Samo ne Turaka nego crkve svoje crkve pravoslavne, indirektno, jer ona podmicuje srpske politicare. Jedini Bosnjani koji stavljaju svoju autohtonu naciju i drzavu prije svega su Bosnjaci, nesto malo Hrvata ciji broj raste, i Bosnjani Srbi - obicni kmetovi. Izbori su to dokazali ali 2 god osjetice posljedice.

Marko5
(Login Marko5)

No score for this post
March 2 2011, 9:07 PM 

Dane,

Svaka cast dobro ti duvas tu trubu. Sto se tice muzike koja iz trube izlazi to neka svak presudi za sebe ali da duvas i trudis se da proizvedes nekavu muziku u to neka niko ne sumnja. happy.gif

To da "Srbi mrze sve Tureke redom" je definitvno neistina. Naravno mrze dela i zverstva koja su pojedini turci pocinili i za koje turska vlada ni dan danas se nije izvinula. Posto turska vlada iz toga vremena je stajala iza pocinjenih zverstava to jasno kaze celom svetu kavi uzasni primitivci i malogradjani su rukovodili sa Turskom. Sa ozbizrom da turska vlada i dan danas se nije izvinula i pokajla svedoci da se nista nije promenilo. Proslo je vreme ali inteligencija i mentalitet ljudi na prstolu nije se uzdigao sa vremnom.

Ako ista mnogi srbi preziru domace poturice daleko vise nego turke a cak ni njih ne mrze osim za retke slucajeve. Drugim recima Srbi kao svi narodi sveta imaju pojedince koji mrze sami seba pa i sve druge ali ti su zaista retki medju Srbima.

A sada da pricamo o robovima. Vidis ja sam Srbin i radije koristim srpsku rec a neko ko zeli na silu da se pretvori u ono sto nije (turcina) bi naravno koristio tursku rec "kmet". Dali ti znas tacno znacenje tih turskih reci koje koristis? Na primer kada kazes "raja" dali znas da tu rec turci nikada nisu koristili za svoj narod vec samo za narode porobljenih zemalja? Ima slicno znacanje toj reci kmet osim da je u mnozini i obelezava porobljeni narod generalno dok rec kmet obelezava jednu osobu.

Iskreno meni je zao cuti kada domaci muslimani zovu jedni druge rajom a ni svesni nisu da sami sebe nazivaju robovima. Za muslimane biti rob je nesto cime se vecinom dice iako ostali svet to nemoze shvatiti. Mislim ono kada se nazivaju "alahovim robovima" i uzimaju ime Abdula sto takodje znaci alahov rob. Kroz sve islamske zemlje manje vise vlada ropstvo / diktatura i dan danas a kako se zene tretiraju u tim zemljama i da ne govorim. happy.gif

ivantheterrible20
(Login ivantheterrible20)

No score for this post
April 1 2011, 8:37 PM 

Gordy Stefulic 38: Glavni, Burhamthorpe odraslih kola, Ontario, upozorio za imati seksualni odnos s 19-year-old student u tri navrata datira iz 2000, ne samo na Toronto District School Board imovine, ali takoðer u svom automobilu u blizini lokalne golf i stan od prijatelja. ploèa disciplina odbor odrao privatni roèite u ove incidente koji se odnose na nepridravanje odgovarajuæe student / nastavnik granice. Nakon toga na brodu i uèenika zahtjev da ovaj incident neæe biti dostupni javnosti bilo je dogovoreno da struène psiholoko savjetovanje za razdoblje od jedne godine biti potreban

Marko5
(Login Marko5)

Score 5.0 (1 person)
April 3 2011, 3:32 PM 

De bolan nebio napisi to na Engleski, Srpski, Hrvatski ili novokomponovani Bosanski ni ne pokusavaj pisati jednostavno ti neide. A kave veze to ima sa temeom i to ce biti interesanto pogledati.

This message has been edited by Marko5 on Apr 3, 2011 3:44 PM

Finious
(Login Finious)

No score for this post
July 2 2011, 7:46 PM 

Anonymous
(Login Marko5)

Score 5.0 (1 person)
July 9 2011, 4:27 AM 

Finious,

Zaista neverovatno ali konacno ti i ja se slazemo. Istina je da je nasilje simptom bolesnog drustva.

U kojem to drustvu ne postoji nasilje? De reci mi pa da se odma tamo selim medju civilizovan svet. Iako sam prosao ovu nasu planetu vise **** takvo drustvo ja jos nasao nisam.

Znas kako Karla uvek prica o "civilizovanoj evropi" a najnecivilozvanija dela koja je ova planeta ikada videla tu su se desila. Hitler i Staljin na primer jedina razlika izmedju ta dva monstroma je da je jedan imao male brcice a drugi velike brkove inace ista satanizirana gamad. Opijum ratovi koje je Engleska vodila ili danasnji ratovi za ujedinjenje sveta u jednu svetsku drzavu sve je to nasilje. Kriminalna dela koja se desavaju sirom sveta i to je nasilje. Gde onda na ovoj planeti postoji utopija?

U srbiji postoji veliki broj alkoholicara i neki broj mentalnih slucajeva ali to postoji svuda po svetu.

Problem covecanstva je u tome da je celokupno covecanstvo jos u davnoj proslosti obilo Bozije zakone i prihvatio zakone satanizma i sada zenjemo sto smo posejali.

Znam neces razumeti sta zaista kazem ali mogao bi se potruditi pazljivo procitati bibliju nekoliko **** pa ces shvatiti. happy.gif

Nazalost nasilje koje ce tek doci je daleko gore nego sva nasilja koja je ovaj svet do sada video a i to je zabelezeno u zadnjem delu Biblije. Eto da si Hrican znao bi i da ce to proci i konacno doci pravda u personi Isusa Hrista. happy.gif

Marko5
(Login Marko5)

No score for this post
July 9 2011, 5:56 AM 

NEZNAM ZASTOP SE PO0JAVLJUJU **** A TREEBALO BI BITI P-U-T-A.

Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Return to Index  
Find more forums on PoliticsCreate your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2017 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement