alternatiFORUM | duyurular | ateizm VE dinler | ağaç ev | bilim | cinsel yaşam | felsefe | kitap | mizah | politika | sanat | spor | tarih | yaşam | tavanarası | TÜRÜK YURT

alternatiforum CiNSEL YAŞAM FORUMU

ALTERNATİFORUM ÖZGÜR BİR FORUMDUR VE TEK BİR KURALI VARDIR
HİÇ BİR YAZI SİLİNMEZ!

<< Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  

Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?

October 27 2002 at 9:20 PM
vlad  (no login)

Bu olaya nasıl bakıyorsunuz ?

Respond to this message   
AuthorReply
Zork
(no login)

Tanrım, bir parça beyin şunlara da uğrasa ya!

October 27 2002, 11:51 PM 

Hiç kodese tıkılmayı (erkeklere)
tecavüze uğramanın burada nasıl bir şey olduğunu yakından tanımak
ağır psikolojik bunalımlara uğramayı, yıllarca süren terapiler ile yaniden yaşama kazandırılmanızı istediğinizi
ben hiç sanmıyorum!

azunicorn
(Login azunicorn)

evet zork

October 28 2002, 12:32 AM 

mizah mizah da bu kadarı fazla oluyo... bu vlad kim? nickini saklayan biri mi??? her ne ise male shovenist bir schwein olduğu kesin ama

Zork
(Login zorkk)

çak Azu!

October 28 2002, 1:02 AM 

salt Schwein olsa iyi,
aynı zamanda
Arschloch!
olur kendisi.

azunicorn
(Login azunicorn)

bak sen

October 28 2002, 1:07 AM 

zaten *******'un teki olmasa böyle bi başlık açmaz psycho

Zork
(Login zorkk)

iyi tanı bunları Azu

October 28 2002, 1:39 AM 

Hastalıklı beyinlerine
gıda arayışında, sapıklıklarına
zemin hazırlamaya çalışıyorlar
mizah veya ifade özgürlüğü adına.
Kastrasyon(hadımlaştırma) tek geçerli yanıt olur bunlara

azunicorn
(no login)

Re: Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze u&#240;ramay&#253; (bayanlara) hiç istedi&#240;i

October 28 2002, 1:45 AM 

çok hoş yaa.
İngiltere'de yaşarken duvarda gördüğüm grafitiyi hatırlattın bana ) )
"Disarm the rapist.." çok gülmüştüm... ama aslında çok acı bir insanlık durumu gerçekten...

vlad
(no login)

Zork ilk mesajından hiç bi b*k anlaşılmıyo, heyecandan klavyeye falan mı kustun ¿

October 28 2002, 3:04 AM 

Tahmin ettiğim gibi, bazıları çok kasmış burada kendisini... Ne oldu? "overload" (kültüre katkı, bknz. birkaç satır aşağı ) durumları galiba ha?

azunicorn, bir domuz ve male bir şovenist olduğuma kanat getirmiş, domuz kısmı basitçe sadece hakaret olduğu için bir yorum yapmaya gerek yok, male olduğum doğrudur, Şovenizm i kabul edemiyorum üzgünüm.

Zork azunicorn'a katılmakla birlikte g*tverenliğide ilave etmiş (sizin aranızda birşey mi var? yeni filizlenen bir aşkın karşılıklı yaltaklanmaları seziliyor, aklıma gelmişken neden alamanca? Kültür ortamı imajını arttırabilmek için mi yoksa üçüncü kuşak alamancı gençlik mi burada ? Heil Hitler !?).

Zork göründüğü kadarıyla sen az düşünüp çok konuşan bir maymunsun, ifade özgürlüğünün ne olduğunu biliyormuş gibisin ama kastrasyon olayından anlıyoruz ki aslında, azunicorn'un benim, sahip olduğumu zannetiği kişiliğe çok yakın bir kişiliksin.
Aletimi eline alıp kesmek istermiydin gerçekten?
eğer öyleyse bu isteğinin gerçek sebebi, yanlış düşünen hastalıklı bir beyini tedavi etmek mi olurdu, yoksa bilinç düzeyinde ifade edilemeyen gizli homoseksüelliğin, cinsel organ, obje ve nesnelere saldırganlık olarak yansıtılan bir belirtisi mi olurdu?

Bu arada soruma cevap alamadığımı görüyorum, tekrarlayayım;
"Tecavüz etmeyi (erkeklere soruyorum), tecavüze uğramayı (bayanlara soruyorum), hiç istediğiniz oldumu?" Küfür etmek, sövmek ve hadım etmek isteyenler lütfen ayrı bir topic açıp oraya boşalsınlar

vlad
(no login)

Zork ilk mesajından hiç bi b*k anlaşılmıyo, heyecandan klavyeye falan mı kustun ¿

October 28 2002, 3:08 AM 

Tahmin ettiğim gibi, bazıları çok kasmış burada kendisini... Ne oldu? "overload" (kültüre katkı, bknz. birkaç satır aşağı ) durumları galiba ha?

azunicorn, bir domuz ve male bir şovenist olduğuma kanat getirmiş, domuz kısmı basitçe sadece hakaret olduğu için bir yorum yapmaya gerek yok, male olduğum doğrudur, Şovenizm i kabul edemiyorum üzgünüm.

Zork azunicorn'a katılmakla birlikte g*tverenliğide ilave etmiş (sizin aranızda birşey mi var? yeni filizlenen bir aşkın karşılıklı yaltaklanmaları seziliyor, aklıma gelmişken neden alamanca? Kültür ortamı imajını arttırabilmek için mi yoksa üçüncü kuşak alamancı gençlik mi burada ? Heil Hitler !?).

Zork göründüğü kadarıyla sen az düşünüp çok konuşan bir maymunsun, ifade özgürlüğünün ne olduğunu biliyormuş gibisin ama kastrasyon olayından anlıyoruz ki aslında, azunicorn'un benim, sahip olduğumu zannetiği kişiliğe çok yakın bir kişiliksin.
Aletimi eline alıp kesmek istermiydin gerçekten?
eğer öyleyse bu isteğinin gerçek sebebi, yanlış düşünen hastalıklı bir beyini tedavi etmek mi olurdu, yoksa bilinç düzeyinde ifade edilemeyen gizli homoseksüelliğin, cinsel organ, obje ve nesnelere saldırganlık olarak yansıtılan bir belirtisi mi olurdu?

Bu arada soruma cevap alamadığımı görüyorum, tekrarlayayım;
"Tecavüz etmeyi (erkeklere soruyorum), tecavüze uğramayı (bayanlara soruyorum), hiç istediğiniz oldumu?" Küfür etmek, sövmek ve hadım etmek isteyenler lütfen ayrı bir topic açıp oraya boşalsınlar

vlad
(no login)

Pardon..

October 28 2002, 3:10 AM 

Mesajı yanlışlıkla iki kez yollamışım, istemeyerek oldu. Kusura bakmayın.

YaQuZa
(no login)

ÇOŞKUN GİBİ

October 28 2002, 10:58 AM 

Efendim aynı mesajı iki kez yazmanız,bilinç altınızda sizin de ,BİR ERKEK OLARAK tecavüze uğrama talebinizi ifade eder.(İstek Pekiştirmesi)Bkz.S.Freud PSİKANALİZ.
Tecavüzcü Çoşkun abim der ki.."Tecavüze uğrayan,tecavüz eder"Bkz: Tecavüzun Anatomisi.Yazan:Tecavüzcü Coşkun
Sözümü bir IMF Atasözüyle bağlamak isterim.Özelikle Türk Halkı için Güncellenmiştir efendim. "TECAVÜZ KAÇINILMAZ SA, HİÇ OLMAZSA ZEVK ALMASINI BİLMELİSİN "(İncelik;Sa eki ayrı yazılmıştır,Tecavuzun olmazsa olmaz kuralı )
Ayrıca Medyum Memiş 'inde bu konuda değerli ve faideli görüşleri mevcuttur.İlerde bri kuple bahsederiz...

YaQuZa
(no login)

2.Pardon

October 28 2002, 11:04 AM 

bri =Bir olarak düzeltiniz
Ek Kaynak:TECAVÜZE UGRAMANIN DAYANAILMAZ HAFİFLİĞİ
Yazan:Milan KUNDERRA

azunicorn
(Login azunicorn)

sevgili vlad

October 28 2002, 1:16 PM 

eposta iletişimi çabuklaştırmış ama anlamın doğru aktarılmasına en büyük darbeyi indirmiştir.

soru sorduğun başlıkta ne demek istediğinin ancak %7sini anladım. (Ben değil walla uzmanlar söylüyo.. contekt, ses tonu ve mimikler olmadan mesajın %93'ü güm.....)
ben senin sorunu sapıkça ve challenging bir şekilde sorduğunu sandım.. öyle değilse özürs ve shovenist, schwein ve ******* laflarını hemen iade et bekliyorum..

Sailor
(no login)

Açıkçası,

October 28 2002, 3:15 PM 

Aklı başında hiç bir bireyin, bilerek ve isteyerek bir tecavüz olayında (etken ya da edilgen) bir rol üstelenebileceğini tahayyül edemiyorum.

Lakin, "tecavüz fantesizi" yaşayan çiftler olduğu da muhakkak. Şüphesiz ki, eşi / sevgilisi / partneri ile tecavüz fantesizi yaşamış sağlıklı bir çok insan söz konusudur.

Kendi adıma, bu tür oyunlardan hoşlanmam ve uygulamam, lakin partnerinin elini / gözünü bağlamak nasıl yatak odasında kendine yer bulmuşsa, tecavüz fantezisi de yer bulabilir diye düşünüyorum.

Son olarak, azunicorn ve zork'un kendi fikirlerini beyan ettikleri zaman görmek istemedikleri ve karşı karşıya kaldıklarında tepki verdikleri davranış biçimini (söz gelimi Din forumunda Hacı+Ali'nin davranışlarını) burada aynen göstermelerini entellektüel kişiliklerine pek sığdıramadım. "Bazı cilalar çok çabuk altını gösteriyor" yerine, "Bazı insanlar kolay sinirlenip, öfkelerine yenik düşüyorlar" demeyi yeğ tutuyorum...

azunicorn
(Login azunicorn)

hey sailor

October 28 2002, 6:03 PM 

bkz. sizden önceki açıklamam....
asla hacı+ali'nin tavrını göstermiş değilim walla, tecavüzü öven bir taraf sezdimdi, ondan öyle yazmıştım...

vlad
(no login)

Şimdi birkaç kişiden bu konu hakkında fikir alabildim..

October 28 2002, 9:39 PM 

Böyle bir soruyu sormaktaki maksadım, (en azından bir kişiden akla mantığa sığan, hakaret taşımayan, ön yargılı olmayan bir geri bildirim almasaydım maksadım hakkında bir açıklama yapmayacaktım, bu konu hakkında düşündükleriniz kadar, düşündüklerinizi nasıl ifade ettiğiniz de oldukça önemliydi benim için, belkide konunun kendisinden daha önemliydi) "insanlar bu konu hakkında gerçekten ne düşünüyor" a kendi açımdan bir cevap bulabilmekti. Aynı zamanda forumu incelerken benzeri bir tartışmanın yaşanmamış olduğunu (belkide ben rastlamadım!?) görmem de bunda etkili oldu.

Sailor, ciddiye aldığın ve fikirlerini paylaştığın için sana teşekkür etmiyorum çünkü aklı başında, düşünebilen ve bunu uygun bir biçimde ifade edebilen bir insandan zaten beklenmesi gereken bir davranış.
Sana, kendi hayatından, samimi bir şekilde bahsettiğin için teşekkür ederim. Bir insanın herhangi bir olay hakkındaki fikirlerini bilmek farklı birşey günlük yaşamında aynı olaylara verdiği tepkileri ve davranışlarını bilmek farklı birşey.

azunicorn, yanlış anlaşılmak ilk kez başıma gelen birşey değil, zaten bu yüzden soruyu tekrar düzelterek sorma ihtiyacı hissettim. Ancak zannediyorum burada önemli olan beni doğru anlamış olsan bile, yani ben "arkadaşlar tecavüz çok güzel bir şeydir, elinize geçen her fırsatta yapmalısınız, ben yaptım çok zevkliydi en kısa zamanda yeniden yapacağım" demiş olsam bile, senin böyle bir tavır içinde olmaman.
Karşındaki insan gerçekten çok değersiz, aşağılık ve adi birisi olabilir, suçlu olabilir, deli olabilir, akıl yoksunu olabilir, eğitimsiz olabilir, sapıkta olabilir. Ancak bunların hepsi "onun" için geçerli olan özellikler, yanlışlıklar yada doğrulardır. Sen kendini ifade ederken de "kendi" özelliklerini, yanlışlarını ve doğrularını ortaya koyarsın, koymalısın. Bunların yanlış yada doğru düşünceler olduğunu söylemekte senin en doğal hakkındır, ona kızdığını, elinde olsa onu boğabileceğini, hatta ona küfür etmek istediğini de söyleyebilirsin ve hatta bazen bunu yapabilirsinde. Burada dikkat edilmesi gereken "kendini yeterince doğru bir biçimde ifade edebilmendir" Bana yazmış oldukların arasında benim için anlamlı olan tek şey, "ama aslında çok acı bir insanlık durumu gerçekten" dediğin satır. Çünkü ilk kez bu satırda birşeyler anlatıyorsun, bir fikrini paylaşıyor ve hatta durumdan vazife çıkarmak gerekirse, duygulanıyorsun. Belki de o satırı yazarken bir kaç saniye için durup düşündün ve hissettiğin birşeyi yazdın. Yazdıkların arasında "gerçek" olarak niteleyebileceğim tek şey o. Küfürlerin bile gerçek değildi, çünkü sadece etmen gerektiğini düşündüğün için edilmişlerdi.

YaQuZa, öncelikle aynı mesajı iki kere "yazmadım".
Bir düğmeye iki kere tıklamak ile oturup 213 kelimelik bir metni klavyenin tuşlarına 1556 kere basmak suretiyle tekrar oluşturmak aynı şey değil. Ancak oturup iki kez aynı mesajı yazmış olsam ve foruma yollasam bile söylediklerin yinede doğru olmazdı. İstek pekiştirmesinde hangi isteğin pekiştirildiği dir önemli olan. Her pekiştirme olayı homoseksüelitenin bir belirtisi olmaz. Olsaydı sevdiği parçayı tekrar tekrar dinleyen her insan, lezbiyenlik yada homoseksüellik eğilimleri içinde olurdu.
Son olarak Sailor ile arandaki bir fark'a dikkat çekmek istiyorum, sailor'ın benim mesajıma verdiği cevapta dikkat edersen homoseksüellik ile ilgili tek bir satır yok, çünkü olmasına gerek yok. Ben bir topic açmış, insanların fikirlerini sormuşum. Ancak bu insanlardan bazıları ile tartışmış ve karşılıklı hakaretlerde bulunmuşuz (karşılıklı denilemez aslında, çünkü benim yaptıklarım ve söylediklerim hakaret değildi) ve sailor da bütün bunları senin gibi okumuş, sonuçta da benim sormuş olduğum şey hakkındaki fikirlerini ortaya koymuş.
İlginç olan durum şu, sen neden konu hakkındaki fikrini belirtmek yerine sadece beni ve zorku ilgilendiren bir yazışmaya maydonoz olma ihtiyacı hissettin, hemde bunu bu kadar beceriksizce yaptın ? Bak azunicorn bile benim zork hakkında yazdıklarıma birşey söyleme ihtiyacı hissetmemiş ve belki zork'un kendisi bile böyle bir ihtiyaç hissetmeyecek.
Mesajında Freud dan bahsetmişsin, Tecavüzcü Çoşkundan bahsetmişsin, ne ilgisi varsa IMF den de bahsetmişsin, bunlar yetmemiş birde medyum eklenmişsin çorbana... E şimdi sen ne demek istedin? Komiklik mi yapmaya çalıştın? Bir fikir yok, mantık yok, doğru düzgün bir hakaret bile yok hadi onuda geçtim yazdıkların arasında bir bağlantı bile yok.
Şizofrenlerin echololia ları gibi diyeceğim ama oradaki anlamsızlığın içinde bile bir anlam var. Adam senin sahip olduğun sağlıklı! beyinin ve kişiliğin onda birisine bile sahip olmamasına rağmen, "Kendini ifade edebilme çabası var".

Zork
(no login)

Yanılıyorsun 'kocabeyin', Zork bişeyler söyleme ihtiyacı hissetmekte

October 29 2002, 12:07 AM 

Sana 'kocabeyin' demem, hakaret değil, açıklamama izin ver, Ege'de bu sıfat 'entellektüel' potansiyeli yüksek olanlara verilen bir nevi onurlandırıcı nişandır.
Sana takıtğım diğer Alaman madalyasını ise buraya yanlış tanıtmışsın. Senin iddia ettiğin gibi bu payenin 'götverenlikle' uzaktan yakından ilişkisi bulunmamaktadır. Kaldı ki beni biraz tanımana fırsat olsaydı, bu tür sözüm ona 'aşağılayıcı' kavramları kullanmadığımı görecektin.
Doğru tercümesini aktaracak olursak, bu yakıştırma erkeklere yönelik en ağır ithamlardan biridir, Alman küfür edebiyatında. Haddini bilmeyen, kendini beğenmiş dümbelek, kalas, götoş, hıyarın teki şeklinde, türkçe karşılıklarını anlamdaş kavramlar olarak öne sürmek mümkün. Gerçi almanca deyimin birebir sözcüksel çevirisi 'götdeliği' olsada, bunun Tğrklerde yaygın kanının aksine, cinsel eylemlilik içermemektedir. Karın şişkinliği hallerinde, içten gelen baskıya dayanamayan anüs kaslarının devinimi ile kendine yeni genişleme alanları bulabilen pis kokulu gazlarla bir çağrışım, ilintidir kurulmak istenen. Bu gelişigüzel(?) çıkarılan gazların amelodik yapısı ile ağzından çıkanı duymayan, kendini bilmez şahıslarla ortak payda oluşturulma çabasının gündelik dildeki (b)anal edebiyata yansıtılışın sadeleşmiş ifadesidir bu kavram!

Bu göreli uzun açıklamadan sonra, ki bunun gerekli olduğuna inanıyorum, zira, Almanya denince 'Hitler' ve 'Mercedes'ten başka bilgiye sahip olmadığın anlaşılıyor. Konumuza yeniden dönecek olursak.
Sailor'un dışında kimsenin seni anlamadığından yakınmaları iyi anlıyorum. Rica ediyorum sen de beni anla:
Baştan söylesene şunu, amacının 'bilimsel' bir etüt olduğunu. Ben de bu taktiği uygularım, hassa konularda, durum kritikleşince, tabanları yağlayıp, heran kaçabileceğim açık bir 'kapı' bırakırım kendime.
Fırtına gibi 'tepki' geleceğini tahmin ettiğim sorularımı dile getirirken, öncelinde veya ardılında, ek bir açıklama getiririm: 'Şu an yaptığım Sosyal/psikolojik bir araştırma kapsamında...', ya da 'bir arkadaşımın başına gelmiş...' diye önceden tedbirimi alırım ben.
Senin taktik biraz tehlikeli benim gibi 'az düşünen ve çok konuşan maymun' için. Diğerlerinin senin kadar 'çok düşünen ve az konuşan 'insan' olduğundan yola çıkman, ne yazık ki seni işte bööle, tecavüze uğratmasa da, beter bi hayalkırıklığına uğratabiliyor. Hiç bir yorum yapmadan, açtığın başlığın bir 'sosyal araştırma' çerçevesinde, 'çok mu çok entellektüel içerikte' ecayip tabusal bir konuya el atmanı anlayabilecek yine 'entellektualite azmanı' tek kişi vardı bu forumda ve 'o' anladı!
Ben ne yaparsam yapayım, TCdeki tüm fırınların ve ekmek fabrikelerının çıkarttığı, eksik gramajlı olan ekmeklri de dahil olmak üzere, tüm ekmek üretimini yesem, yine o entellektül kapasiteye ulaşamam ben.
Baksana, Sailorun entel cazibesi o kadden heybetli ki, bizim çok zeki ve akıllı Azunicornun bilem aklını çelmiş durumda ve senden ne biçim özür diledi, helal ossun valla...
Beni daha önce de Hacıali ile kıyaslamıştı, ben de 'çüş be, bu kadar da insafsızlık olmaz demiştim'. Şimdi onun ne kadar haklı olduğunu görüyorum ve kabul ediyorum. Hatta beni Hacıali ile kıyaslamak, Hacıaliye yapılabilecek en büyük hakaret olmalıdır. O senin iyi niyetini bir bakışta anlardı, ben odun kafa anlayamadım.Benim de senden özür dilemem gerekecek galiba.
Seninle hemcins ve 'insan' olma niteliklerini paylaştığım için.
Kendimden utanıyorum.
tecavüz yatak odalarında miylon kez kadınlara karşı kocaları taarafından elleri ve gözleri bağlandıktan sonra oynanan, fantastik cinsel zararsız bir oyunmuş oysa.
Hay Allah, ben neden bu engin ve derin bakış açısına sahip değilim, ah vahhhhh!!!
Bu sınırtanımazlık neden bende yok, ben neden en çarpıcı tabukırıcı işlevler üstlenemiyorum yaw??

Sırada hengi 'araştırman' var vlad?

Dur ben bi tahminde bulunayım:
'Pedofiliye icra (erkeklere), sodomiye (bayanlara) yeltenme isteğiniz oldu mu?'

Nasıl seninle şimdi aynı ayarda olam şansım var mı?

Son olarak bir teselli: 'Eskiden İtalya'da tecavüzcülere meydan dayağı çektikten sonra, penisini kesip, Tecavüzcü Coşkunun ağzına tıkıyorlarmış oracıkta'
Senin gibi ağzından çıkanı bilmeyen için, önemli bir deneyim olurdu, netekim ağzına girenin ne olduğunu bilirdin bu durumda!'

İyi araştırmalar

Zork
(no login)

Re: Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?

October 29 2002, 12:57 AM 

Türkiye'de olduğu gibi, burada Almanya'da da bir n-tv kanalı var. Geçenlerde bu kanalın webdeki forumuna düştü yolum. Cinsel forumda göz gezdiriyorum, bunlar acaba hangi konuları tartışıyorlar, bizimkilerle karşılaştırma yapayım bi dedim. Başladın konuları taramaya. Ne göriim, Hatunun biri (ya da hatun olduğunu iddia eden sap(ğ)ın biri ilan şeklinde yazı asmış: '22 yaşındayım, yaşları 18-28 arasında olan genç erkek tarafından tecavüz edilmek istiyorum, acele yanıtlarınızı bekliyorum'. Bu mesajın gördüğü ilgi diğerlerini fersah fersah katlamış. Cinsel organlarının ebatlarını verenler, bu işe hemen hazır olduğunu arsızca beyan edenler gırla. Nicklerinden türk oldukları anlaşılan bir çok erkek de balıklama atlamış, hatta cep telefonlarını vermişler, ilk tecavüzü kaçırmamak adına. Aralarında tek tük de olsa sağduğu ve insan olduğunu unutmayan erkeklerin mesajları da vardı. Mesaj sahibini kınıyıcı, bunun sorumsuzca bir iş olduğunu, idğer sazanları uyanmaya davet diyorlardı. Oynanmak istenen oyunu açıklamaya çalışıyorlardı.
Tecavüz, şiddet kullanarak, kimler mağdur durumda bırakılır: fiziksel olarak eşit güce sahip olmayanlara,
kadınlara, korunmasız insanlara,
çocuklara,
özürlü insanlara,
yaşlı insanlara,
hayvanlara.

Gerek birey, gerek toplum/devlet olarak baskıya ve şiddete karşı korumakla yükümlü olmamız gereken bu insanlardır/canlılardır.
Tecavüzün insan psikolojisinde yol açtığı ağır tahribatların boyutunu görebilmek, onların acılarını sezinleyebilmek, koparılan yaşam bağlarının, ki sözcüğün tam anlamı ile, özellikle çocuklara karşı işlenenlerin ölümle sonuçlandığını gözönünde bulundurursanız, bu konunun ne şaka, ne de cinsel alanda konuşma malzemesi olacak nitelikte olmadığının bilincine/sorumluluğuna varacaksınız. Bunun idraki için 'entellektüel' birikim koşulu bulunmamaktadır.
Kendini en yalın hali ile 'insan' olarak görmek/tanımlamak yeterli.

Zork
(no login)

Sailor, seninle aynı dili konuşmuyoruz!

October 29 2002, 1:19 AM 

tedirginliğimin nedenleri sezinlenemeyecek,
yazdıklarımın anlaşılamyacak kadar, örtülü,
karmaşık ve ilintisiz olamayacağından hareketle,
yaptığın karşılaştırmalar, kurduğun bağlar,
ikimizin de farklı değerlendiriş yönteminde
kullandığımız ölçütler de birbiriyle uyuşmazlık içinde olduğunu gösteriyor.

Terazisinin bir kefesine kimseye çaktırmadan parmağıyla bastırıp, müşterisini kazıklayan bakkal görünümünde olduğunu düşünmesemde, şu deyimi burada anımsamanın tam zamanı olduğuna inanıyorum:
'Ali Fakı'ya yazdırdık, daha beter azdırdık.'
(Uzmanı sanarak gittikleri birinin durumu daha da karıştırması)

vlad
(no login)

zork zork... masturbasyonların için ayrı bir topic açmanı istemiştim...

October 29 2002, 1:27 AM 

Alman edebiyatının "götdeliği" ile ilgili olan kısmı hakkında yaptığın masturbasyon için seni tebrik ederim bu sefer heyecanını biraz yenmişsin sanırım ama şimdi de salyaların damlamış klavyeye.

* Amacım bilimsel bir etüt falan değildi, bilimsel bir etüt yapacağımı belirten herhangi bir mesajım falan mı var burada? Sen ne çeşit bir gerizekalısın? ne amaçla böyle birşey sorduğumu da yazdım ama sen hala direniyorsun anlamamak için çünkü senin beyninin görüş alanı taktığın at gözlükleri yüzünden daralmış iyice. Bunun bir sebebi de alman edebiyatının makat ile ilgili kısmında fazla derinlere dalmış olman olabilir. Foruma masturbasyon yapana kadar bir tek fikrini yazsana suraya sen varsa eğer.

* Diğer forumlara bakarken yine bir masturbasyonuna rastladım aşağıda aynen yazıyor;

Zork
ben küfürsüz bir forum 'fantezi'liyorum October 8 2002, 11:16 PM

yapılacaksa düşmanlık, bununda küfürsüz olmasını istiyorum.
'küfreden kaybeder'
herşeyiyle, herbirşeyinden..
küfürsüz bir forum düşlüyorum
öfkelense de insan
bunun geçici olduğunu
bir başkasını aşağılama düşüncesinden yola çıkarak
çırılçıplak ortada kalakalmak

ben küfürsüz bir forum,
annelerin saygı gördüğü
sevecenliğe maruz kalmalarını
küfre ve saldırıya değil,
bize yaraşan bir forum istiyorum....

* evet zork küfreden kaybeder, sen kaybettin, ne kadar masturbasyon yapsan boş, italyadan, alamanyadan (3. kuşak senii, nasıl bildim ama;) fransadan çinden fezadan da örnek versen sen içindekini çok güzel gösterdin, sen yazdıkça daha çok batıyorsun çünkü bir fikirle çıkamıyorsun buraya o yüzden bariz bir şekilde çamur atmaya da başladın, yalan söylüyorsun göz göre göre. Daha öncede yapmışsın ve utanmadan da söyleyebiliyorsun "Ben de bu taktiği uygularım, hassa konularda, durum kritikleşince, tabanları yağlayıp, heran kaçabileceğim açık bir 'kapı' bırakırım kendime" diyerek ne kadar kaypak ve liboş olduğunu alenen itiraf ediyorsun. Sadece bununla da kalmıyor, herkesin senin gibi olduğunu sanıyorsun. Sen kaybettin Zork. Kaybettin!

(Klavyeni temizle ve tekrar başla masturbasyonuna)

< Previous Page 1 2 3 4 Next >
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

TÜRÜK YURT | kuruluş | kurallar | arşiv 1 | arşiv 2 | arşiv 3 | alternatif TEFSİR | alternatif MEALLER | linkler | e-posta

Copyleft © Temmuz 2000 - 2012

rss