alternatiFORUM | duyurular | ateizm VE dinler | ağaç ev | bilim | cinsel yaşam | felsefe | kitap | mizah | politika | sanat | spor | tarih | yaşam | tavanarası | TÜRÜK YURT

alternatiforum CiNSEL YAŞAM FORUMU

ALTERNATİFORUM ÖZGÜR BİR FORUMDUR VE TEK BİR KURALI VARDIR
HİÇ BİR YAZI SİLİNMEZ!

<< Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  

Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?

October 27 2002 at 9:20 PM
vlad  (no login)

Bu olaya nasıl bakıyorsunuz ?

Respond to this message   
AuthorReply
Zork
(no login)

Tanrım, bir parça beyin şunlara da uğrasa ya!

October 27 2002, 11:51 PM 

Hiç kodese tıkılmayı (erkeklere)
tecavüze uğramanın burada nasıl bir şey olduğunu yakından tanımak
ağır psikolojik bunalımlara uğramayı, yıllarca süren terapiler ile yaniden yaşama kazandırılmanızı istediğinizi
ben hiç sanmıyorum!

azunicorn
(Login azunicorn)

evet zork

October 28 2002, 12:32 AM 

mizah mizah da bu kadarı fazla oluyo... bu vlad kim? nickini saklayan biri mi??? her ne ise male shovenist bir schwein olduğu kesin ama

Zork
(Login zorkk)

çak Azu!

October 28 2002, 1:02 AM 

salt Schwein olsa iyi,
aynı zamanda
Arschloch!
olur kendisi.

azunicorn
(Login azunicorn)

bak sen

October 28 2002, 1:07 AM 

zaten *******'un teki olmasa böyle bi başlık açmaz psycho

Zork
(Login zorkk)

iyi tanı bunları Azu

October 28 2002, 1:39 AM 

Hastalıklı beyinlerine
gıda arayışında, sapıklıklarına
zemin hazırlamaya çalışıyorlar
mizah veya ifade özgürlüğü adına.
Kastrasyon(hadımlaştırma) tek geçerli yanıt olur bunlara

azunicorn
(no login)

Re: Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze u&#240;ramay&#253; (bayanlara) hiç istedi&#240;i

October 28 2002, 1:45 AM 

çok hoş yaa.
İngiltere'de yaşarken duvarda gördüğüm grafitiyi hatırlattın bana ) )
"Disarm the rapist.." çok gülmüştüm... ama aslında çok acı bir insanlık durumu gerçekten...

vlad
(no login)

Zork ilk mesajından hiç bi b*k anlaşılmıyo, heyecandan klavyeye falan mı kustun ¿

October 28 2002, 3:04 AM 

Tahmin ettiğim gibi, bazıları çok kasmış burada kendisini... Ne oldu? "overload" (kültüre katkı, bknz. birkaç satır aşağı ) durumları galiba ha?

azunicorn, bir domuz ve male bir şovenist olduğuma kanat getirmiş, domuz kısmı basitçe sadece hakaret olduğu için bir yorum yapmaya gerek yok, male olduğum doğrudur, Şovenizm i kabul edemiyorum üzgünüm.

Zork azunicorn'a katılmakla birlikte g*tverenliğide ilave etmiş (sizin aranızda birşey mi var? yeni filizlenen bir aşkın karşılıklı yaltaklanmaları seziliyor, aklıma gelmişken neden alamanca? Kültür ortamı imajını arttırabilmek için mi yoksa üçüncü kuşak alamancı gençlik mi burada ? Heil Hitler !?).

Zork göründüğü kadarıyla sen az düşünüp çok konuşan bir maymunsun, ifade özgürlüğünün ne olduğunu biliyormuş gibisin ama kastrasyon olayından anlıyoruz ki aslında, azunicorn'un benim, sahip olduğumu zannetiği kişiliğe çok yakın bir kişiliksin.
Aletimi eline alıp kesmek istermiydin gerçekten?
eğer öyleyse bu isteğinin gerçek sebebi, yanlış düşünen hastalıklı bir beyini tedavi etmek mi olurdu, yoksa bilinç düzeyinde ifade edilemeyen gizli homoseksüelliğin, cinsel organ, obje ve nesnelere saldırganlık olarak yansıtılan bir belirtisi mi olurdu?

Bu arada soruma cevap alamadığımı görüyorum, tekrarlayayım;
"Tecavüz etmeyi (erkeklere soruyorum), tecavüze uğramayı (bayanlara soruyorum), hiç istediğiniz oldumu?" Küfür etmek, sövmek ve hadım etmek isteyenler lütfen ayrı bir topic açıp oraya boşalsınlar

vlad
(no login)

Zork ilk mesajından hiç bi b*k anlaşılmıyo, heyecandan klavyeye falan mı kustun ¿

October 28 2002, 3:08 AM 

Tahmin ettiğim gibi, bazıları çok kasmış burada kendisini... Ne oldu? "overload" (kültüre katkı, bknz. birkaç satır aşağı ) durumları galiba ha?

azunicorn, bir domuz ve male bir şovenist olduğuma kanat getirmiş, domuz kısmı basitçe sadece hakaret olduğu için bir yorum yapmaya gerek yok, male olduğum doğrudur, Şovenizm i kabul edemiyorum üzgünüm.

Zork azunicorn'a katılmakla birlikte g*tverenliğide ilave etmiş (sizin aranızda birşey mi var? yeni filizlenen bir aşkın karşılıklı yaltaklanmaları seziliyor, aklıma gelmişken neden alamanca? Kültür ortamı imajını arttırabilmek için mi yoksa üçüncü kuşak alamancı gençlik mi burada ? Heil Hitler !?).

Zork göründüğü kadarıyla sen az düşünüp çok konuşan bir maymunsun, ifade özgürlüğünün ne olduğunu biliyormuş gibisin ama kastrasyon olayından anlıyoruz ki aslında, azunicorn'un benim, sahip olduğumu zannetiği kişiliğe çok yakın bir kişiliksin.
Aletimi eline alıp kesmek istermiydin gerçekten?
eğer öyleyse bu isteğinin gerçek sebebi, yanlış düşünen hastalıklı bir beyini tedavi etmek mi olurdu, yoksa bilinç düzeyinde ifade edilemeyen gizli homoseksüelliğin, cinsel organ, obje ve nesnelere saldırganlık olarak yansıtılan bir belirtisi mi olurdu?

Bu arada soruma cevap alamadığımı görüyorum, tekrarlayayım;
"Tecavüz etmeyi (erkeklere soruyorum), tecavüze uğramayı (bayanlara soruyorum), hiç istediğiniz oldumu?" Küfür etmek, sövmek ve hadım etmek isteyenler lütfen ayrı bir topic açıp oraya boşalsınlar

vlad
(no login)

Pardon..

October 28 2002, 3:10 AM 

Mesajı yanlışlıkla iki kez yollamışım, istemeyerek oldu. Kusura bakmayın.

(no login)

ÇOŞKUN GİBİ

October 28 2002, 10:58 AM 

Efendim aynı mesajı iki kez yazmanız,bilinç altınızda sizin de ,BİR ERKEK OLARAK tecavüze uğrama talebinizi ifade eder.(İstek Pekiştirmesi)Bkz.S.Freud PSİKANALİZ.
Tecavüzcü Çoşkun abim der ki.."Tecavüze uğrayan,tecavüz eder"Bkz: Tecavüzun Anatomisi.Yazan:Tecavüzcü Coşkun
Sözümü bir IMF Atasözüyle bağlamak isterim.Özelikle Türk Halkı için Güncellenmiştir efendim. "TECAVÜZ KAÇINILMAZ SA, HİÇ OLMAZSA ZEVK ALMASINI BİLMELİSİN "(İncelik;Sa eki ayrı yazılmıştır,Tecavuzun olmazsa olmaz kuralı )
Ayrıca Medyum Memiş 'inde bu konuda değerli ve faideli görüşleri mevcuttur.İlerde bri kuple bahsederiz...

(no login)

2.Pardon

October 28 2002, 11:04 AM 

bri =Bir olarak düzeltiniz
Ek Kaynak:TECAVÜZE UGRAMANIN DAYANAILMAZ HAFİFLİĞİ
Yazan:Milan KUNDERRA

azunicorn
(Login azunicorn)

sevgili vlad

October 28 2002, 1:16 PM 

eposta iletişimi çabuklaştırmış ama anlamın doğru aktarılmasına en büyük darbeyi indirmiştir.

soru sorduğun başlıkta ne demek istediğinin ancak %7sini anladım. (Ben değil walla uzmanlar söylüyo.. contekt, ses tonu ve mimikler olmadan mesajın %93'ü güm.....)
ben senin sorunu sapıkça ve challenging bir şekilde sorduğunu sandım.. öyle değilse özürs ve shovenist, schwein ve ******* laflarını hemen iade et bekliyorum..

Sailor
(no login)

Açıkçası,

October 28 2002, 3:15 PM 

Aklı başında hiç bir bireyin, bilerek ve isteyerek bir tecavüz olayında (etken ya da edilgen) bir rol üstelenebileceğini tahayyül edemiyorum.

Lakin, "tecavüz fantesizi" yaşayan çiftler olduğu da muhakkak. Şüphesiz ki, eşi / sevgilisi / partneri ile tecavüz fantesizi yaşamış sağlıklı bir çok insan söz konusudur.

Kendi adıma, bu tür oyunlardan hoşlanmam ve uygulamam, lakin partnerinin elini / gözünü bağlamak nasıl yatak odasında kendine yer bulmuşsa, tecavüz fantezisi de yer bulabilir diye düşünüyorum.

Son olarak, azunicorn ve zork'un kendi fikirlerini beyan ettikleri zaman görmek istemedikleri ve karşı karşıya kaldıklarında tepki verdikleri davranış biçimini (söz gelimi Din forumunda Hacı+Ali'nin davranışlarını) burada aynen göstermelerini entellektüel kişiliklerine pek sığdıramadım. "Bazı cilalar çok çabuk altını gösteriyor" yerine, "Bazı insanlar kolay sinirlenip, öfkelerine yenik düşüyorlar" demeyi yeğ tutuyorum...

azunicorn
(Login azunicorn)

hey sailor

October 28 2002, 6:03 PM 

bkz. sizden önceki açıklamam....
asla hacı+ali'nin tavrını göstermiş değilim walla, tecavüzü öven bir taraf sezdimdi, ondan öyle yazmıştım...

vlad
(no login)

Şimdi birkaç kişiden bu konu hakkında fikir alabildim..

October 28 2002, 9:39 PM 

Böyle bir soruyu sormaktaki maksadım, (en azından bir kişiden akla mantığa sığan, hakaret taşımayan, ön yargılı olmayan bir geri bildirim almasaydım maksadım hakkında bir açıklama yapmayacaktım, bu konu hakkında düşündükleriniz kadar, düşündüklerinizi nasıl ifade ettiğiniz de oldukça önemliydi benim için, belkide konunun kendisinden daha önemliydi) "insanlar bu konu hakkında gerçekten ne düşünüyor" a kendi açımdan bir cevap bulabilmekti. Aynı zamanda forumu incelerken benzeri bir tartışmanın yaşanmamış olduğunu (belkide ben rastlamadım!?) görmem de bunda etkili oldu.

Sailor, ciddiye aldığın ve fikirlerini paylaştığın için sana teşekkür etmiyorum çünkü aklı başında, düşünebilen ve bunu uygun bir biçimde ifade edebilen bir insandan zaten beklenmesi gereken bir davranış.
Sana, kendi hayatından, samimi bir şekilde bahsettiğin için teşekkür ederim. Bir insanın herhangi bir olay hakkındaki fikirlerini bilmek farklı birşey günlük yaşamında aynı olaylara verdiği tepkileri ve davranışlarını bilmek farklı birşey.

azunicorn, yanlış anlaşılmak ilk kez başıma gelen birşey değil, zaten bu yüzden soruyu tekrar düzelterek sorma ihtiyacı hissettim. Ancak zannediyorum burada önemli olan beni doğru anlamış olsan bile, yani ben "arkadaşlar tecavüz çok güzel bir şeydir, elinize geçen her fırsatta yapmalısınız, ben yaptım çok zevkliydi en kısa zamanda yeniden yapacağım" demiş olsam bile, senin böyle bir tavır içinde olmaman.
Karşındaki insan gerçekten çok değersiz, aşağılık ve adi birisi olabilir, suçlu olabilir, deli olabilir, akıl yoksunu olabilir, eğitimsiz olabilir, sapıkta olabilir. Ancak bunların hepsi "onun" için geçerli olan özellikler, yanlışlıklar yada doğrulardır. Sen kendini ifade ederken de "kendi" özelliklerini, yanlışlarını ve doğrularını ortaya koyarsın, koymalısın. Bunların yanlış yada doğru düşünceler olduğunu söylemekte senin en doğal hakkındır, ona kızdığını, elinde olsa onu boğabileceğini, hatta ona küfür etmek istediğini de söyleyebilirsin ve hatta bazen bunu yapabilirsinde. Burada dikkat edilmesi gereken "kendini yeterince doğru bir biçimde ifade edebilmendir" Bana yazmış oldukların arasında benim için anlamlı olan tek şey, "ama aslında çok acı bir insanlık durumu gerçekten" dediğin satır. Çünkü ilk kez bu satırda birşeyler anlatıyorsun, bir fikrini paylaşıyor ve hatta durumdan vazife çıkarmak gerekirse, duygulanıyorsun. Belki de o satırı yazarken bir kaç saniye için durup düşündün ve hissettiğin birşeyi yazdın. Yazdıkların arasında "gerçek" olarak niteleyebileceğim tek şey o. Küfürlerin bile gerçek değildi, çünkü sadece etmen gerektiğini düşündüğün için edilmişlerdi.

YaQuZa, öncelikle aynı mesajı iki kere "yazmadım".
Bir düğmeye iki kere tıklamak ile oturup 213 kelimelik bir metni klavyenin tuşlarına 1556 kere basmak suretiyle tekrar oluşturmak aynı şey değil. Ancak oturup iki kez aynı mesajı yazmış olsam ve foruma yollasam bile söylediklerin yinede doğru olmazdı. İstek pekiştirmesinde hangi isteğin pekiştirildiği dir önemli olan. Her pekiştirme olayı homoseksüelitenin bir belirtisi olmaz. Olsaydı sevdiği parçayı tekrar tekrar dinleyen her insan, lezbiyenlik yada homoseksüellik eğilimleri içinde olurdu.
Son olarak Sailor ile arandaki bir fark'a dikkat çekmek istiyorum, sailor'ın benim mesajıma verdiği cevapta dikkat edersen homoseksüellik ile ilgili tek bir satır yok, çünkü olmasına gerek yok. Ben bir topic açmış, insanların fikirlerini sormuşum. Ancak bu insanlardan bazıları ile tartışmış ve karşılıklı hakaretlerde bulunmuşuz (karşılıklı denilemez aslında, çünkü benim yaptıklarım ve söylediklerim hakaret değildi) ve sailor da bütün bunları senin gibi okumuş, sonuçta da benim sormuş olduğum şey hakkındaki fikirlerini ortaya koymuş.
İlginç olan durum şu, sen neden konu hakkındaki fikrini belirtmek yerine sadece beni ve zorku ilgilendiren bir yazışmaya maydonoz olma ihtiyacı hissettin, hemde bunu bu kadar beceriksizce yaptın ? Bak azunicorn bile benim zork hakkında yazdıklarıma birşey söyleme ihtiyacı hissetmemiş ve belki zork'un kendisi bile böyle bir ihtiyaç hissetmeyecek.
Mesajında Freud dan bahsetmişsin, Tecavüzcü Çoşkundan bahsetmişsin, ne ilgisi varsa IMF den de bahsetmişsin, bunlar yetmemiş birde medyum eklenmişsin çorbana... E şimdi sen ne demek istedin? Komiklik mi yapmaya çalıştın? Bir fikir yok, mantık yok, doğru düzgün bir hakaret bile yok hadi onuda geçtim yazdıkların arasında bir bağlantı bile yok.
Şizofrenlerin echololia ları gibi diyeceğim ama oradaki anlamsızlığın içinde bile bir anlam var. Adam senin sahip olduğun sağlıklı! beyinin ve kişiliğin onda birisine bile sahip olmamasına rağmen, "Kendini ifade edebilme çabası var".

Zork
(no login)

Yanılıyorsun 'kocabeyin', Zork bişeyler söyleme ihtiyacı hissetmekte

October 29 2002, 12:07 AM 

Sana 'kocabeyin' demem, hakaret değil, açıklamama izin ver, Ege'de bu sıfat 'entellektüel' potansiyeli yüksek olanlara verilen bir nevi onurlandırıcı nişandır.
Sana takıtğım diğer Alaman madalyasını ise buraya yanlış tanıtmışsın. Senin iddia ettiğin gibi bu payenin 'götverenlikle' uzaktan yakından ilişkisi bulunmamaktadır. Kaldı ki beni biraz tanımana fırsat olsaydı, bu tür sözüm ona 'aşağılayıcı' kavramları kullanmadığımı görecektin.
Doğru tercümesini aktaracak olursak, bu yakıştırma erkeklere yönelik en ağır ithamlardan biridir, Alman küfür edebiyatında. Haddini bilmeyen, kendini beğenmiş dümbelek, kalas, götoş, hıyarın teki şeklinde, türkçe karşılıklarını anlamdaş kavramlar olarak öne sürmek mümkün. Gerçi almanca deyimin birebir sözcüksel çevirisi 'götdeliği' olsada, bunun Tğrklerde yaygın kanının aksine, cinsel eylemlilik içermemektedir. Karın şişkinliği hallerinde, içten gelen baskıya dayanamayan anüs kaslarının devinimi ile kendine yeni genişleme alanları bulabilen pis kokulu gazlarla bir çağrışım, ilintidir kurulmak istenen. Bu gelişigüzel(?) çıkarılan gazların amelodik yapısı ile ağzından çıkanı duymayan, kendini bilmez şahıslarla ortak payda oluşturulma çabasının gündelik dildeki (b)anal edebiyata yansıtılışın sadeleşmiş ifadesidir bu kavram!

Bu göreli uzun açıklamadan sonra, ki bunun gerekli olduğuna inanıyorum, zira, Almanya denince 'Hitler' ve 'Mercedes'ten başka bilgiye sahip olmadığın anlaşılıyor. Konumuza yeniden dönecek olursak.
Sailor'un dışında kimsenin seni anlamadığından yakınmaları iyi anlıyorum. Rica ediyorum sen de beni anla:
Baştan söylesene şunu, amacının 'bilimsel' bir etüt olduğunu. Ben de bu taktiği uygularım, hassa konularda, durum kritikleşince, tabanları yağlayıp, heran kaçabileceğim açık bir 'kapı' bırakırım kendime.
Fırtına gibi 'tepki' geleceğini tahmin ettiğim sorularımı dile getirirken, öncelinde veya ardılında, ek bir açıklama getiririm: 'Şu an yaptığım Sosyal/psikolojik bir araştırma kapsamında...', ya da 'bir arkadaşımın başına gelmiş...' diye önceden tedbirimi alırım ben.
Senin taktik biraz tehlikeli benim gibi 'az düşünen ve çok konuşan maymun' için. Diğerlerinin senin kadar 'çok düşünen ve az konuşan 'insan' olduğundan yola çıkman, ne yazık ki seni işte bööle, tecavüze uğratmasa da, beter bi hayalkırıklığına uğratabiliyor. Hiç bir yorum yapmadan, açtığın başlığın bir 'sosyal araştırma' çerçevesinde, 'çok mu çok entellektüel içerikte' ecayip tabusal bir konuya el atmanı anlayabilecek yine 'entellektualite azmanı' tek kişi vardı bu forumda ve 'o' anladı!
Ben ne yaparsam yapayım, TCdeki tüm fırınların ve ekmek fabrikelerının çıkarttığı, eksik gramajlı olan ekmeklri de dahil olmak üzere, tüm ekmek üretimini yesem, yine o entellektül kapasiteye ulaşamam ben.
Baksana, Sailorun entel cazibesi o kadden heybetli ki, bizim çok zeki ve akıllı Azunicornun bilem aklını çelmiş durumda ve senden ne biçim özür diledi, helal ossun valla...
Beni daha önce de Hacıali ile kıyaslamıştı, ben de 'çüş be, bu kadar da insafsızlık olmaz demiştim'. Şimdi onun ne kadar haklı olduğunu görüyorum ve kabul ediyorum. Hatta beni Hacıali ile kıyaslamak, Hacıaliye yapılabilecek en büyük hakaret olmalıdır. O senin iyi niyetini bir bakışta anlardı, ben odun kafa anlayamadım.Benim de senden özür dilemem gerekecek galiba.
Seninle hemcins ve 'insan' olma niteliklerini paylaştığım için.
Kendimden utanıyorum.
tecavüz yatak odalarında miylon kez kadınlara karşı kocaları taarafından elleri ve gözleri bağlandıktan sonra oynanan, fantastik cinsel zararsız bir oyunmuş oysa.
Hay Allah, ben neden bu engin ve derin bakış açısına sahip değilim, ah vahhhhh!!!
Bu sınırtanımazlık neden bende yok, ben neden en çarpıcı tabukırıcı işlevler üstlenemiyorum yaw??

Sırada hengi 'araştırman' var vlad?

Dur ben bi tahminde bulunayım:
'Pedofiliye icra (erkeklere), sodomiye (bayanlara) yeltenme isteğiniz oldu mu?'

Nasıl seninle şimdi aynı ayarda olam şansım var mı?

Son olarak bir teselli: 'Eskiden İtalya'da tecavüzcülere meydan dayağı çektikten sonra, penisini kesip, Tecavüzcü Coşkunun ağzına tıkıyorlarmış oracıkta'
Senin gibi ağzından çıkanı bilmeyen için, önemli bir deneyim olurdu, netekim ağzına girenin ne olduğunu bilirdin bu durumda!'

İyi araştırmalar

Zork
(no login)

Re: Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?

October 29 2002, 12:57 AM 

Türkiye'de olduğu gibi, burada Almanya'da da bir n-tv kanalı var. Geçenlerde bu kanalın webdeki forumuna düştü yolum. Cinsel forumda göz gezdiriyorum, bunlar acaba hangi konuları tartışıyorlar, bizimkilerle karşılaştırma yapayım bi dedim. Başladın konuları taramaya. Ne göriim, Hatunun biri (ya da hatun olduğunu iddia eden sap(ğ)ın biri ilan şeklinde yazı asmış: '22 yaşındayım, yaşları 18-28 arasında olan genç erkek tarafından tecavüz edilmek istiyorum, acele yanıtlarınızı bekliyorum'. Bu mesajın gördüğü ilgi diğerlerini fersah fersah katlamış. Cinsel organlarının ebatlarını verenler, bu işe hemen hazır olduğunu arsızca beyan edenler gırla. Nicklerinden türk oldukları anlaşılan bir çok erkek de balıklama atlamış, hatta cep telefonlarını vermişler, ilk tecavüzü kaçırmamak adına. Aralarında tek tük de olsa sağduğu ve insan olduğunu unutmayan erkeklerin mesajları da vardı. Mesaj sahibini kınıyıcı, bunun sorumsuzca bir iş olduğunu, idğer sazanları uyanmaya davet diyorlardı. Oynanmak istenen oyunu açıklamaya çalışıyorlardı.
Tecavüz, şiddet kullanarak, kimler mağdur durumda bırakılır: fiziksel olarak eşit güce sahip olmayanlara,
kadınlara, korunmasız insanlara,
çocuklara,
özürlü insanlara,
yaşlı insanlara,
hayvanlara.

Gerek birey, gerek toplum/devlet olarak baskıya ve şiddete karşı korumakla yükümlü olmamız gereken bu insanlardır/canlılardır.
Tecavüzün insan psikolojisinde yol açtığı ağır tahribatların boyutunu görebilmek, onların acılarını sezinleyebilmek, koparılan yaşam bağlarının, ki sözcüğün tam anlamı ile, özellikle çocuklara karşı işlenenlerin ölümle sonuçlandığını gözönünde bulundurursanız, bu konunun ne şaka, ne de cinsel alanda konuşma malzemesi olacak nitelikte olmadığının bilincine/sorumluluğuna varacaksınız. Bunun idraki için 'entellektüel' birikim koşulu bulunmamaktadır.
Kendini en yalın hali ile 'insan' olarak görmek/tanımlamak yeterli.

Zork
(no login)

Sailor, seninle aynı dili konuşmuyoruz!

October 29 2002, 1:19 AM 

tedirginliğimin nedenleri sezinlenemeyecek,
yazdıklarımın anlaşılamyacak kadar, örtülü,
karmaşık ve ilintisiz olamayacağından hareketle,
yaptığın karşılaştırmalar, kurduğun bağlar,
ikimizin de farklı değerlendiriş yönteminde
kullandığımız ölçütler de birbiriyle uyuşmazlık içinde olduğunu gösteriyor.

Terazisinin bir kefesine kimseye çaktırmadan parmağıyla bastırıp, müşterisini kazıklayan bakkal görünümünde olduğunu düşünmesemde, şu deyimi burada anımsamanın tam zamanı olduğuna inanıyorum:
'Ali Fakı'ya yazdırdık, daha beter azdırdık.'
(Uzmanı sanarak gittikleri birinin durumu daha da karıştırması)

vlad
(no login)

zork zork... masturbasyonların için ayrı bir topic açmanı istemiştim...

October 29 2002, 1:27 AM 

Alman edebiyatının "götdeliği" ile ilgili olan kısmı hakkında yaptığın masturbasyon için seni tebrik ederim bu sefer heyecanını biraz yenmişsin sanırım ama şimdi de salyaların damlamış klavyeye.

* Amacım bilimsel bir etüt falan değildi, bilimsel bir etüt yapacağımı belirten herhangi bir mesajım falan mı var burada? Sen ne çeşit bir gerizekalısın? ne amaçla böyle birşey sorduğumu da yazdım ama sen hala direniyorsun anlamamak için çünkü senin beyninin görüş alanı taktığın at gözlükleri yüzünden daralmış iyice. Bunun bir sebebi de alman edebiyatının makat ile ilgili kısmında fazla derinlere dalmış olman olabilir. Foruma masturbasyon yapana kadar bir tek fikrini yazsana suraya sen varsa eğer.

* Diğer forumlara bakarken yine bir masturbasyonuna rastladım aşağıda aynen yazıyor;

Zork
ben küfürsüz bir forum 'fantezi'liyorum October 8 2002, 11:16 PM

yapılacaksa düşmanlık, bununda küfürsüz olmasını istiyorum.
'küfreden kaybeder'
herşeyiyle, herbirşeyinden..
küfürsüz bir forum düşlüyorum
öfkelense de insan
bunun geçici olduğunu
bir başkasını aşağılama düşüncesinden yola çıkarak
çırılçıplak ortada kalakalmak

ben küfürsüz bir forum,
annelerin saygı gördüğü
sevecenliğe maruz kalmalarını
küfre ve saldırıya değil,
bize yaraşan bir forum istiyorum....

* evet zork küfreden kaybeder, sen kaybettin, ne kadar masturbasyon yapsan boş, italyadan, alamanyadan (3. kuşak senii, nasıl bildim ama;) fransadan çinden fezadan da örnek versen sen içindekini çok güzel gösterdin, sen yazdıkça daha çok batıyorsun çünkü bir fikirle çıkamıyorsun buraya o yüzden bariz bir şekilde çamur atmaya da başladın, yalan söylüyorsun göz göre göre. Daha öncede yapmışsın ve utanmadan da söyleyebiliyorsun "Ben de bu taktiği uygularım, hassa konularda, durum kritikleşince, tabanları yağlayıp, heran kaçabileceğim açık bir 'kapı' bırakırım kendime" diyerek ne kadar kaypak ve liboş olduğunu alenen itiraf ediyorsun. Sadece bununla da kalmıyor, herkesin senin gibi olduğunu sanıyorsun. Sen kaybettin Zork. Kaybettin!

(Klavyeni temizle ve tekrar başla masturbasyonuna)

vlad
(no login)

Re: Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?

October 29 2002, 1:39 AM 

"bu konunun ne şaka, ne de cinsel alanda konuşma malzemesi olacak nitelikte olmadığının bilincine/sorumluluğuna varacaksınız. Bunun idraki için 'entellektüel' birikim koşulu bulunmamaktadır."

neler bu alanda konuşma malzemesi olmalı zork, senin masturbasyon yapmana imkan verecek konular mı?

Uyuşturucu da ölüme acıya yıkıma yol açıyor onuda konuşmayalım, savaşlardan falan hiç bahsetmeyelim değil mi? çünkü onlarda yıkıma ve çocukların ölümüne neden oluyor? Senin de mesajında bahsettiğin pedofiliden de bahsetmeyelim hiç, yokmuş gibi yapalım acıya ölüme yol açtıkları için. Ne yapalım peki, oturup hep beraber senin kendi kendini tatmin edişini mi izleyelim?
Sen böyle yapmaya devam et, belki görmezden gelerek, görmezden gelmeyip birşeyler söylemek isteyenlere de iftira edip hakaret ederek bütün bu acı ve kötülükleri kaldırırsın dünyadan...

Zork
(no login)

vlad, yalan yanlışve çarpık da olsa almancan var!

October 29 2002, 2:01 AM 

Tecavüze uğrayan ve yaşamının bu tecavüzden sonra hangi olumsuz yörüngeye girdiğini ve hayatının sonuna kadar aldığı ruhunun aldığı yaraları sarmaya devam edeceğini ve bu uğurda mücadeleden yılmayacağını ve diğer tecavüz mağdurlarına yardım eli uzatılması amaçlı, Köln 'de yaşayan Anne B. ismindeki alman kadının hazırladığı web sayfası:

http://www.gestraft.de/

(cezalandırılan.de)

Tercüme istenirse, severek yaparım!
Sayfada sol alttaki tümce:
Respekt! Wir leben noch!!! (Saygı! Biz varız/yaşıyoruz!!!

Bilmem, umarım anlarsın Vlad!

Zork
(no login)

küfreden sensin, bunu da çok iyi biliyorsun

October 29 2002, 2:06 AM 

hem de en aşşağılık biçimde!!!
Tecavüz insanlık suçudur!
Kadınları, masum insanları aşağılamaktır!
Çanak tutucak başka konu bulamadın mı?

Zork
(no login)

be ukala dümbeleği

October 29 2002, 2:16 AM 

açtığın başlığa bir bak!
hiç olayın ciddiyetini ima eden, vahametine işaret eden tek bir kırıntı var mı?
Tek bir açıklayıcı satırın yok, çok mu yorgundun, kafan tamtakır boş muydu bu başlığı açarken,
bre zibidi.
' .. tecavüze uğramayı(bayanlar) hiç isteyen olmuş mu?'
he var, hem de zibil gibi.
Adres isten mi?
sen mi halledecen onları
hıyar, herkesi kendin gibi salak yerine mi koyuyorsun..

vlad
(no login)

Kimin küfür ettiğini anlamak için bir iki mesaj yukarıya bak....

October 29 2002, 2:33 AM 

Liboşluğa başladın yine, açık bıraktığın kapıdan sıvışmaya çalışıyorsun yine ama bu sefer tutan var seni...
Sen mesajlarda yazdıklarımdan bir tanesine adam gibi cevap versene, tecavüz insanlık suçu bende biliyorum, savaş ta insanlık suçu onu da mı konuşmayalım? kimin ne konuşacağına insanları hakaretlerinle susturmaya çalışarak mı karar veriyorsun bu forumda?

Sen benim almanca bilmemi yada bilmememi bırak, sırf rezilliğini konuyu saptırmaya çalışarak örtemeyesin diye almanca ile ilgili tek kelime duyamayacaksın benden, beni aşağılamaya çalışarak dikkatleri başka yöne çekemezsin. Sen rezil ettin kendini kabul et bunu... B*kunu örtmeye çalıştıkça daha da batıyorsun.

Çanak tutmakla suçladığın benim başlattığım tartışmaya şimdi dört elle sarılmaya çalışmanın da sebebi bu, bir de utanmadan daha önce küfür etme konusunda kestiğin ahkamlar gibi ahkam kesiyorsun yine. Aklın sıra süslü laflarla duygulara hitap edip puan toplayacaksın.

Bu konu konuşma malzemesi olmadığı için mi insanlar yüzbinlerce web sitesi açıp seslerini duyurmak için k*çlarını yırtıyor. Binlerce insan bir tek çocuk pornosu resmini sildirebilmek için yüzlerce saatini bilgisayar başında geçiriyor.

Yanlış yaptığını, anlayıp dinlemeden atıp tuttuğunu görebilecek ancak bunu kabul edemeyecek kadar zayıfsın....

vlad
(no login)

hiç olayın ciddiyetini ima eden, vahametine işaret eden tek bir kırıntı var mı?

October 29 2002, 2:50 AM 

"hiç birisini öldürmeyi düşündünüz mü?" diye bir başlık açsaydım beni polise mi ihbar edecektin bu kadar mı düz bir insansın sen ?
Açtığım başlığın altında "Bu olaya nasıl bakıyorsunuz ?" dememiş miyim? bundan ne anladın peki?

Farzedelim ki ne anlatmak istediğimi benim gerizekalılığım yüzünden anlayamadın,
"arkadaşım sen ne anlatmak istiyorsun, sapıkmısın yoksa cidden böyle bir tartışma mı açmak istiyorsun diyebilecek kadar cibilliyetin yok mu senin?
Eğer ilk mesajınla bırakmış olsaydın yazdıklarını, sanada azunicorn'a anlatmaya çalıştığım gibi anlatmaya çalışabilirdim ama öyle bir gaza gelmişsin ki azunicorn ile aynı fikirde olmanın vermiş olduğu coşku ve heyecanla dalmış gitmişsin.

Burada ne oldu biliyormusun, sen kendi libidonun kurbanı oldun, toparlamaya çalıştıkça da rezil oluyorsun...

vlad
(no login)

Sıradakini tahmin ediyorum sanırım...

October 29 2002, 3:20 AM 

Sen son olarak ne yapacaksın gibime geliyor biliyormusun zork,
en sonunda tanıdıklarından birisinin tecavüz mağduru falan olduğunu o yüzden bu konuda bu kadar hassas olduğunu yada benzeri birşeyleri söyleceksin gibime geliyor...
Ama artık onuda söyleyip paçayı kurtaramazsın değil mi

knz
(no login)

araya gireyim,

October 29 2002, 12:13 PM 

sevgili vlad,
canes film festivalinde bir film gösterilmiş.
seyircilerden bayılanlar ve kusanlar olmuş.
aynı film geçenlerde emek sinemasında özel seansta
gösterilmiş yine aynı durum.
gösterilen bir tecavüz sahnesi./ filimin adını isterseniz bulabilirim.

radikal gazetisinin ilavesinde,
filmden sonra açılan deftere bir bayanın
notunu aktarmıştı, nurten isimli bayan festival filmlerini aktarmayın buraya diyordu. Halbuki çok zor bulunan bileti alıp oraya kendisi gitmiş.neden gösteriyorsunz diye protesto ediyor.

şimdi senin soruya, tecavüzcü çoşkun filmlerine bakatarak ne cevap verebilirim. çoşkun komik bir
adamdır. gerçekle ilgisi yoktur. Bu hacinin fantezi sayfasında yazdığı gibi, kapımı açık bırakayım tenimadığım hırsız gelsin, yapacağını yapsın gibi bir olay değil.

Mesela saat 10 da annesi ile yola çıkmış. kaçırılmış.
ormana götürülmüşler.tecavüz edilmişler. kızı annesinin gözü önünde cığlıklar atarak öldürülmüş şeklinde bir hikaye. (anaokulu öğretmeni, gazeteler yazmıştı )

senin soruyu emek sinamasında filmden çıkanlara sormak gerekir.

aslında savaş sorusunu da aynısını yapmak gerek, insanlara bir atom bombası sallayıp binlerece kişinin buharlaşması çocuk oyuncağı gibi gelmeye başladı.

Sailor
(no login)

Zork,

October 29 2002, 12:26 PM 

Aynı dili konuşmadığımız çok bariz.

Selametle.

(Login pakopako)

VLaD in yazdıgı sıkça görünen bir fantazidir....

October 29 2002, 2:40 PM 

Kadınlarda İSTENMEK erkeklerde İSTEMEK olayını ön plana çıkarır..

Ancak köşe basında tuzak kuran bir sapıgın emellerinden bahsetmiyorum.

Bazen bu ve benzeri fanteziler hayalleri süslemekten öte gitmese bile konusulmamalı diye bir şey yoktur.

Zorkun mizahi uslubunu ortaya koyarken kullandıgı o kıvrak zekası ve bilgisini ben çok seviyorum...

Ama her yerde uygulamak şartmı ?

))

azunicorn
(Login azunicorn)

Vlad

October 29 2002, 3:29 PM 

sen de özür diledim diye fazla kabarmaya başladın...
"bu konuya nasıl bakıyorsunuz" diye sorman bile garip... aklıbaşında her insanın bu olaya nasıl bakacağı bariz değil mi????
Kabul et ki you haven't been able to get your message across accurately...

Sailor
(Login akkina)

Aynı dili konuşmasak da...

October 29 2002, 3:56 PM 

Belki anlaşılabilecektir.

Kendi adıma, bazen aykırı ve aşırı da bulsam (kesinlikle sübjektif algılamamdır ve bağlayıcılığı yoktur) Zork'un tarzı benim hoşuma gidiyor. Kelimelerin arkasında entellektüel ve zeki biri olduğu kesin.

Belki de bu yüzden; bu başlık altındaki tarz değişikliğinin ve sergilenen karakteri bu kadar yadırgamam.

Kendi iletimde, Vlad'ın fikirlerine kendi yorumumu yaptım.

Aklı başında hiç bir bireyin, bilerek ve isteyerek bir tecavüz olayında (etken ya da edilgen) bir rol üstelenebileceğini tahayyül edemiyorum. cümlem, tecavüz ve tecavüz fantezisi arasındaki farkı; Kendi adıma, bu tür oyunlardan hoşlanmam ve uygulamam cümlem ise, bu tür fantezilere yaklaşımımı ortaya koyuyor diye düşünüyorum.

Özellikle zork'un kendi fikirlerini beyan ettiği zaman; ki bu fikirleri beyan ederken tarzı bazen karşısındaki kişiyi rencide edebilecek boyuta ulaşabiliyor, görmek istemediği bir davranışı kendi sergilemesi yazık ki zork'un entellektüel potansiyeline duyduğum saygıyı yaraladı.

Hele ki, yazdığı uzun iletide benim yazdıklarımı tam olarak anlamadan yorumlamasını ( ya da çok iyi anladığı halde çarpıtmasını) Forum'da zevkle okuduğum Zork'a yakıştıramadım. Bu son yazdıklarım, şahsi görüşümdür elbet.

Tecavüz'ün bir suç olduğunu, tecavüz kurbanlarının geçirdikleri travmaları kimse inkar edemez. "The Accused", "Lipstick" gibi filmler bu acı gerçeği çok iyi gözler önüne sermektedirler.

Ancak, Dinler forumunda ateist düşüncelere nasıl yer varsa, Cinsel Yaşam forumunda da "tecavüz fantesizi" nin yeri vardır diye düşünüyorum. Tecavüz fantezisinde kurgulanan, elbet MGK'nın dediği gibi köşe başında bekleyen bir sapık tarafından saldırıya uğranmak değil; kişinin seçtiği partneri ile birlikte cinsel hayata biraz renk getirmesidir diye düşünüyorum. toplumumuzda, İbo ve kadınlarını gördükçe, dayak yeme fantezisi olan kadınları gördükçe, "insanların iç dünyalarında daha ne fanteziler vardır acaba diye düşünüyorum.

Düşünüyorum, demek ki varım. Var olmanın kaçınılmaz sonucu, düşünüyorum. Düşündükçe paylaşmak, başkalarının düşüncelerinden feyz almak istiyorum. Yazmak, okumak, okuduğuma cevap yazmak, yazdığıma cevap almak istiyorum.

Vlad da düşündü, yazdı ve yazdığına cevap aldı:

"Arschloch!"

knz
(no login)

sevgili salior,

October 29 2002, 4:31 PM 

senin küçük prensi okuyup sevdiğini biliyorum.
Mr spock sayfasında zork ile aynı dili
konuşuyordunuz. vlad , yeni bir nik.
zamnla tanırız onu da,.
Almanca veya ingilizce bazı kelimeler/ben anlamamıştım/
yadırgandı demek ki,.
soru sorudur tabi ama bu fantezi ile karıştırmamak
gerek. fantezide iki kişinin onayı söz konusu ,
kişi yeter artık diyebilme durumda olmalı her zaman.
tecavüz bunu asla deme şansın olmadığı bir durumdur.
aynı kelimeyi bile kullanmamalı belki.
kavram kargaşası yartamasın diye.

Sailor
(no login)

Sayın Knz

October 29 2002, 4:36 PM 

Vlad, yeni bir nick evet. Zamanla tanırız kendisini, buna da evet.

Yadırganan kelimenin Almanca olması değil, anlamı yazık ki.

Tecavüz ile tecavüz fantezisi arasında dağlar kadar fark var ve ben de yazımda açıkça olayı fantezi ile karıştırmamak gerekir diye yazdım.

Vlad gelip de, "ben sapığım, kime tecavüz edeyim" diye sormadı ki....

Bilg
(no login)

Konuya dönelim

October 29 2002, 4:52 PM 

Hayır hiç tecavüz etme gibi bir isteğim olmadığı gibi bugüne kadar tecavüz edilmeyi isteyen bir dişiye de rastlamadım.

Şansım mı şanssızlığım mı bilemiyorum tabii ki.....

Sailor
(Login akkina)

Bilg :)

October 29 2002, 4:59 PM 

Ben bir keresinde bana tecavüz etmek isteyen bir dişiye rastladım...daha çok tacizdi aslında.

Gerçekten o "light" olay bile yeterince rahatsız ediciydi.

Hayır, samimiyetle, ne tecavüz, ne de tecavüz fantezisi bana göre değil.

Basit biriyim sanırım.

knz
(no login)

October 29 2002, 6:38 PM 

hay bin kunduz, salior kendini savunmak
zorunda kalma, bana karşı .
sen haklıydın , bişi demedim.
soru sorudur, saçma soru olmaz ama saçma
cevap olabilir buranın sağduyusu her soruyu
kaldırır, birazcık güven. soruyu açmaya
çalışıyorum, hani vlad'a yardım olsun diye
bilmiyorum cevap olarak kabul eder mi ?

azunicorn sana diyorum az telaş
hani saka ne dediydi, az alamanca az ingilizce,..

zork almanyada çok film görmüştür tepkisi ondandır.
orda kadınlar konuşmuştur.
ben görmedim dediğim o filimi , bu konular ordaki gibi gündeme getirilmiyor, gizleniyor. hatta eski türk filmlerinin analizini bile yaparız sonra .

Sailor
(no login)

Kendimi savunmuyorum,

October 29 2002, 6:59 PM 

Savunmalı mıyım? Saldırı altında mıyım?
Ben sadece fikrimi söyledim.

Bu arada, Salior değil, Sailor

Teşekkürler.

saka
(Login kukumankusu)

acaba ben mi salağım..

October 29 2002, 7:43 PM 

ne soruyu anladım
ne de cevapları

sahi vlad..
sen ne soruyorsun?

(Login kukumankusu)

October 29 2002, 7:45 PM 

sorularını açık ve tek cevaplı gibi algılıyorum..
sorunu tekrar açık yazarmısın?
çünkü anladığım, evet ya da hayır gibi bir cevap..
bu cevaplar ile ne amaçlıyorsun?
bir çeşit anket mi?

Vlad
(no login)

azunicorn

October 29 2002, 8:00 PM 

"aklıbaşında her insanın bu olaya nasıl bakacağı bariz değil mi"

azunicorn, keşke her aklı başında olan insan hep mantıklı, doğru ve düzgün işler yapsa/konuşsa. O zaman ne savaş, ne trafik kazası (en azından kazaların %90'ı), ne cinayet olurdu. Daha doğrusu olurdu yine ama herhalde çok daha az.
Günün birisinde bırakın cinayet işlemeyi, suç olarak nitelendirilebilecek herhangi bir davranış içinde dahi bulunamayacağını düşünen bir çok cinayet zanlısı ve katil tanıdım. Bunlar arasında büyük bir çoğunluğu değil belki ama gözardı edilemeyecek kadar bir popülasyon, oldukça iyi bir mesleğe, gelire ve eğitim seviyesine sahip, çevresi tarafından
"iyi huylu", "iyi bir anne / baba", "sevecen", "babacan", "yardım sever" vs.. gibi sıfatlar ile nitelendirilen insanlardı.

İlginç bir nokta bana göre, katillerin (herhangi bir sebeble bir başka insanı bilerek ve isteyerek öldürmüş insan, katil kelimesinden benim çıkardığım anlam, bu hali ile mesela aşırı alkol aldığı için kazaya sebebiyet vermiş birisi bu tanımda yer almıyor benim için ancak yine mesela, devletin resmi otoritesi tarafından onaylanmış bir idam cezasını gerçekleştiren cellat bu tanıma dahil) hepsi aklı başında olmayan insanlarmı? Çok aklı başında olan insanlar cinayet işlemez mi? Savaşları başlatan, bitiren, bizzat savaşmış olan insanlar aklı başında olmayan insanlarmıydı?
Acaba Cinayet işleyen, tecavüz eden, alkollü araba kullanan, çocuğunu, karısını döven, köpeğini döven, vs.. insanların hepsi patolojik kişilikler mi...

Kısaca bence, aklı başında olan her insandan her zaman aklı başında ve mantıklı işler yapmasını beklemek çok gerçekçi bir yaklaşım değil. Tabi "aklı başındalık" nedir o ayrı bir konu. Belki de sen farklı bir şey kastettin/anlatmak istedin o kavram ile...

Özür konusuna gelince aslında söylemek istediğim şeyler var ancak foruma yazmak istemiyorum şu kadarını burada söyleyebilirim. Benden özür dilediğin için (dilememişte olabilirdin özür dilenmesi gerekliliğine inanmıyorum çünkü) kabarmadım, kabarma ile kastettiğin şeyleri yapmış / söylemiş olmamın sebebleri arasında kesinlikle senin özür dilemen yok.

vlad
(no login)

saka

October 29 2002, 8:31 PM 

Hayır saka bu bir çeşit anket yada bilimsel amaçları olan bir çalışma değil, sadece kendi kişisel merakım sonucu sorduğum bir soru. Bu cevaplar ile benim üzerinde düşünmüş olduğum bir konu hakkında insanların neler düşünmüş olabileceğini öğrenmeyi amaçlıyordum.

Bu soruyu sorarken, insanların evet istedim-düşündüm / hayır hiç istemedim-düşünmedim, çünkü..........
şeklinde bir cevap vermesini bekliyordum ancak cıkan tartışmadan sonra kimsenin buna bir cevap vereceğine dair bir inancım kalmadı. Zaten forumda üç kişi (sailor, knz ve bilg.) gerçekten bu soruyu cevapladı. Kimse de tabiki cevaplamak gibi bir zorunluluğa sahip değil.
Olanlardan sonrada bence artık kimse bu soruyu cevaplamamalı, çünkü cevaplayan kişi eğer samimi bir şekilde buraya fikrini yazacak olursa sanıyorum benim karşılaştığımdan (ki ben sadece sormuştum) daha ağır hakaretlere maruz kalacak.
Bence hiç kimse sadece benim merakımı tatmin etmiş olabilmek için buna katlanmak zorunda değil, katlanmamalı da.

saka
(Login kukumankusu)

vlad.

October 29 2002, 9:53 PM 

Soruların gayet açık cevaplı
Yani hayır ya da evet gibi..
Sen bir yorum beklememişsin.
Öyle olsa neden? veya niçin ? veya sizce ? gibi yoruma açık bir zaman edatı kullanırdın.

Böylece kendi adıma hayır diye cevaplayabilirim.

iyi akşamlar

(Login kukumankusu)

vlad....

October 29 2002, 10:49 PM 

kusura bakma, ama merak ettim..

evet cevabı alsaydın herhangi birinden..
ne olacaktı?
ne yorum yapacak, ya da ne elde edecektin?

Zork
(no login)

başım yine dertte knz :)

October 30 2002, 12:00 AM 

knz'cim,
yaşamın eğri büğrü yollarında ilerlerken, iyiyi, doğruyu, güzelliğii ve sevgiyi karşıtları olan kötülüğü, yanlışı, çirkinliği, kin/nefreti ayırdedebilmek için birbirinden salt kendi dneyimlerimizden yararlanmayız. En önemli yol göstericimiz soyutlama yeteneğimizin ürünlerinin değer yargılarımızın süzgecinden kazandıklarımızdır.
Tecavüzün iğrençlüşünün bilincine varmak için, bol film izlemye, yakın çevrende tecavüze uğramış mağdur insanların varlığı, bu konuda duyarlı olmanın önkoşulu değildir. Ortalama zeka, bol miktarda insana sevgi ve saygı oldukça yeterlidir.
Ama ne var ki, rayların üzerine çıkmış, üzerine gelmekte olan trene geviş getirerek bakakalarak. 'Du bakali, n'olcek' diyen öküzlerimizde azımsanmayacak çoğunluktadır. Parçalara ayroıldıktan sonra, 'yaw bu heç te iyibişey değilmiş' şeklinde son sözlerini dile getirirken, bundan nafile olsa da, bundan dersini iyi aldığına inandırır kendini.

(Login Vlad-Tepes)

saka

October 30 2002, 12:18 AM 

Aslında bir önceki yazında sorduğun sorunun cevabını da vermişsin şaka, bir yorum beklemediğimi düşündüğüne göre neden yorum yapmayı ihtiyacı hissedebileceğimi düşündün... Neyse de;

"ne olacaktı?"
Forumda herhangi bir konuda soru soran birisi bir cevap yada geribildirim aldığında ne oluyorsa o zaman da o olacaktı sanırım.

"ne yorum yapacaktın?"
üzgünüm ama buna bir yanıt vermeme imkan yok, çünkü "evet düşündüm" diyen kişinin nasıl bir yorum yaptığını belirtmemişsin. Sen evet deyip bir örnek yorum yaparsan bende birşeyler yazma ihtiyacı hissedersem bunu ancak o zaman öğrenebiliriz sanırım. (Böyle bir simulasyon yaptıktan sonra elimize ne geçecekti asıl onu bilemiyorum)

"ne elde edecektin?
Sanırım somut olarak elime birşey geçmeyecekti, bir başka insanın fikirlerini bilmiş olmanın dışında..

(aslına bakarsan saka mesajını ilk okuduğumda, "eğer evet cevabı veren olsaydı konuyu biraz daha açmasını isteyip, daha sonra yazdıklarını düşünerek kendimi tatmin etmeyi umuyordum" gibi birşeyler yazmak geçti içimden, sebebini sanırım tahmin edersin. Sonra bunu yazmaktan vazgeçtim, daha sonra düşünmüş olupta yazmaktan vazgeçmiş olmak fikri beni korkuttu, sonuç olarak bir parantez içine aldım umarım sana haksızlık etmiyorumdur.)

Zork
(no login)

Çiçek ve oklar için teşekkürler Arkadaşlar

October 30 2002, 12:23 AM 

Ancak ben burada bunu mizah amaçlı olması veya bu konunun tabulaştırılmasına çabalamıyorum.
Son derece ciddiyim, benim tolerans sınırıma dayanıldığının net ifadesidir bu. Sınır markajlaması yapıyorum, evet.
Kusura bakamayın,
ben 'tecavüzü' cinsellik kılıfına büründüremiyorum,
uzaktan yakından bir ilişkisi-ilintisi olduğuna inanmıyorum, tam tersi, tecavüz = anticinselliktir.
Bunun fantezisini kuranlar, bence biran önce psikolojik danışmanlarını konsülte etmelidirler.
Bunu onalrı aşağılamak veya yermek için söylemiyorum. Ciddi rahatsızlığın belirtileri olabilir, bu göstergeler.
Tecavüz denince
yatak odalarında yapılan 'ipli-kelepçeli' şehvet oyuncuklarını çağrıştırmıyor bende bunlar.
Tecavüz, bende:
Bosna-Hersek'te yüzbinlerce sistematik biçimde tecavüze uğrayan kadınların çaresizliğini çağrıştırır,
Minik bedeninin korkuyla tirtir titreyen çocuğun tümden yok edilişinin haykırışlarını duymamı sağlar.

Arkadaşlar kusura bakmayın,
tecavüz bende
hiç bir şekilde 'cinselliği'
'dürtülemiyor'!.

MGK bir konuda yanılıyorsun, tecavüzcüler köşede bekleyen sapık ruhlu bilinmez/tanınmaz yabancılar değiller. %80 oranında yakın tanıdık çevreden/akrabadan çıkıyor bunlar. Sapıklar tahmin edemiyeceğiniz kadar yakın şah damarınıza!

saka
(Login kukumankusu)

vlad..

October 30 2002, 12:26 AM 

haksızlık ediyorsun

soruyu evet cevabı alsan ne yapacaktın diye sormamın nedeni aslında sadece merak..

bir yandan da senin yerine kendimi koydum, böyle bir soru sordum ve biri bana evet dedi, diye düşündüm..Ne yapardım? ne hisseder , ne yorum getirebilirdim?

Açıkcası bu beni aşıyor.

Dediğim gibi zaten açık bir soru sormuşsun. Yoruma gerek bırakmamışsın. Yorum yapabilmek için ise gerçekten bu işin erbabı olmak gerekiyor..
Hepimizin sıkça yaptığı gibi ve rahmetli Uğur Mumcu ' nun dediği gibi..bilgi sahibi olmadan fikir sahibiyiz ve buralarda bol bol ahkam kesiyoruz

saka
(Login kukumankusu)

zork..

October 30 2002, 12:28 AM 

Sınırlarımız vardır ve korunmalıdır dediğimde üzerime tatlı tatlı geliveriyordun

Çağrışımlar önemlidir.
Haklısın
Bende de hiç hoş şeyler çağrıştırmıyor

Zork
(no login)

Sailor, beni bitiren senin şu karşılaştırmaların..

October 30 2002, 12:43 AM 

Mizah ödülü senin hakkın walla:
'Ancak, Dinler forumunda ateist düşüncelere nasıl yer varsa, Cinsel Yaşam forumunda da "tecavüz fantesizi" nin yeri vardır diye düşünüyorum...'

-He len Hüso! Duydun mu, şu Zork ibinası ateistmiş!

-yapma yaw, zaten işkillenirdim hep, bir yamukluğu vardır bunun derdim, demek ırzdüşmanı sapığın tekiymiş dinsiz kefere.

-He ya, her akşam geçermiş monitorün ardına, herkesin yatmasını beklerimiş, sevgili dinimizi sabah namazına doğru abdest almak için çeşmebaşına gideriken çullanırmış üstüne, oracıkta bi güzel becerirmiş onu. Çeşme Saka buna şahit olmuşmuş yeminbillah..

İlahi Sailor, sonunda
Ateistleri tecavüzcülerin yakınına da getirdin ya,
buna Hacali bile cesaret edememişti!
Kutlarım seni, göstermiş olduğun medeni cesaretinden dolayı..

Ben yazılarımda elbet, biraz abartma biraz da tecahülü arif sanatına yer veririm, ama çarpıtmam Sailor.

knznin çok ilginç bir biliçaltı önsezisi vardır. Yanılmaz genelde, çoğu kez şahit olmuşumdur isabetine.
Senin nicki hafif yollu Salior yapması, bunun ilerde evrim geçirerek 'Sallıyor' olabileceği ihtimaline, burada dikkatini çekmek istiyorum senin, önlemini zamanında alabilesin diye (ör. yeni bir nick )

Zork
(no login)

Saka, 'sınırsız ve tabusuz değiliz biz' görüşünde olmadım ben hiç

October 30 2002, 12:56 AM 

sonra,
ortak paydalarımızı belirliyoruz işte.
Bu fırsatı en azından bize verdiği için başlık sahibi 'tecavüzcü' (ama nazik olanından) ne kadar teşekkür etsek abartılı olmaz!

Saka, ben de senin gözünde 'öcü' rolümü kaybediyor gibiyim ve bundan da hiç şikayetçi değilim walla

(Login Vlad-Tepes)

Haksızlık etmiş olduğuma sevindiğimi bile söyleyebilirim :)

October 30 2002, 1:08 AM 

Saka "bir yandan da senin yerine kendimi koydum, böyle bir soru sordum ve biri bana evet dedi, diye düşündüm..Ne yapardım? ne hisseder , ne yorum getirebilirdim? Açıkcası bu beni aşıyor." demişsin. Doğru bir empati kurduğunu söyleyebilirim. Zaman zaman beni de aşıyor, ancak bir çoğunda "anlıyorum", "hissetiklerini bende hissedebiliyorum" demek durumunda kalıyorum ve malesef bunu, hissettiklerini bilmemin mümkün olamayacağını bilerek söylemek durumunda kalıyorum ...

Zork
(no login)

hay aksi, kargaşaya geldik, doğrusu:

October 30 2002, 1:18 AM 

Saka, 'biz sınırsız ve tabusuz olmalıyız' görüşünde olmadım ben hiç
-------------------------------------------------

Sayın tacavüzcü arkadaşdan ricam,
yanlış anlaşılmaları mahal vermemek için,
sorusunu bir kez daha, değişik bir ifade ile
yeni bir başlıkta
yenilemesi olacaktır.
Beyaz sayfa açılması teklifi..

Belki de çok önyargılı oldu bu diyalog başlangıcı denemeleri..

(no login)

Kıssadan hisse;

October 30 2002, 10:10 AM 

İş bu tartışmalardan aldığım dersler,

1-Absurt olmayı ve anlaşılmamayı bir matah zanneden zihnıyet..Olmayan fikrini ne kadar yabancı sözcukle suslerse o kadar savının güçlü olcagını zannedeenler.
2-Karşındakine tecavuz etmek için busuda bekleyen zihniyet.Tecavuz bence her boyutta olur.Karşındakının yanıtınn,nasıl tecavuzedebilirm anlayışı..Sanırım en iyi örnek bizat tecavuz konusunu gundeme getiren tartışmacı.
3-Seksteki fantezi yapma isteğini tecavuzle karıştıran zihniyet.

Tecavuz olayının bir SALDIRI olduğunu anlamıyacak kadar ahmakca düşünceler

(no login)

Kıssadan hisse;

October 30 2002, 10:21 AM 

İş bu tartışmalardan aldığım dersler,

1-Absurt olmayı ve anlaşılmamayı bir matah zanneden zihnıyet..Olmayan fikrini ne kadar cok yabancı sözcukle suslerse o kadar savının güçlü olcagını zannedeenler.
2-Karşındakine tecavuz etmek için pusuda bekleyen zihniyet.Tecavuz bence her boyutta olur. (Örneğin bu forumda Karşındakının yanıtına,nasıl tecavuz edebilirm anlayışı içinde pusuda bekleyenler ).Sanırım en iyi örnek bizat tecavuz konusunu gundeme getiren tartışmacı.

Tecavuz olayının bir SALDIRI olduğunu anlamıyacak kadar ahmakca düşünceler

knz
(Login KaNeZe)

October 30 2002, 10:31 AM 

yeni başlık olsun bence de.
vlad sen de katıl. gene nik kargaşası yaptım değil mi:)
özür vallahi.

zork ,eski/hatta yeni/ türk filmlerinden
çıkan sonuç şuydu ;
tecavüz, tecavüz edilen kadının eşine
yapılan çok kötü bişeydir.
o da ait olduğu alana saldırı olması ile ilgili
bir hassasiyetten başka birşey değildi..
kadınları anlamaya çalışan kim ?

vlad
(no login)

Yeni bir başlık...

October 30 2002, 11:02 AM 

Eğer benim açmış olduğum başlık yeni bir topic açılması ihtiyacını gündeme getirdiyse açılsın tabiki. Ama bunu ben yapmayacağım, iyi yada kötü beğenelim yada beğenmeyelim, bizi rahatsız etsin yada etmesin;
şu anda bu forumda birşeyler yaşanıyor. Kızıyor, küfrediyor, üzülüyor, üzüyor, kızdırıyor, iğneliyor, iğneleniyor ve eleştirip eleştiriliyoruz.
Yeni bir başlık ancak burada ışıklar söndükten sonra açılmalı bence...

(Login pakopako)

:))))))))))

October 30 2002, 12:39 PM 

Tecavuz;
Cinsel ilişki için karşı tarafın istegi olmaksızın ZOR KULLANMAK (tecavuza kalkışmak ya da yeltenmek) veya ZOR KULLANARAK gerçeklerştirmek..

Bu tanıma itirazı olan sanırım yoktur...

Bu tanımda mekan belirtilmiş mi?
HAYIR...
Bu tanımda cinsiyet belirtilmiş mi?
HAYIR...

Kendi evinizde veya kendi yatak odanızda kendi eşinize de tecavuz edebilirsiniz,kendi sevgilinize de...

Bu olayın bir "SUÇ" ya da "SAPKINLIK" olabilmesi için zor kullanarak beraber oldugunuz kişinin bundan Rahatsız-Huzursuz-İğrenti-Nefret-Magdur ve benzeri olumsuz bir hisse sahip olması gerekir ve bunu hissediyor ise bu kişi tecavuze bir SUÇ ve SAPKINLIK olarak bakanların tarafında yer almış olur.

Ama çıkıp seks sonrası "...ilginç bir deneyimdi ve normal birleşmeden çok daha fazla zevk aldım" der ise bu bir fantezidir...

Şu fantezileri süsleyen KELEPÇE, GÖZ BAGLAMA APARATLARI vs ne işe yarıyor sanıyorsunuz?

Tahayyulunuz, vizyonunuz, yaşanmışlıklarınız veya bilginiz bazı olayları açıklamaya yetmiyor ise bunların varlıgını inkar etmeniz normaldir...

Bu yazdıgım hala inegin toynaklarına teker takıp rayda yurutmek gibi algılanabilir,
Bu durum hala bazılarınca çok matah bir durum olarak da algılanabilir...

Ama degildir...

Hatta illa ki tecavuze ugrayacak taraf bayandır diye bir şey de yoktur..Bayan da erke tecavuze yeltenebilir ya da edebilir.

Kişileri,katılımcıları dar veya eksik tahayyulleriniz ve bilgileriniz çerçevesine sokup degerlendireceginize konuları tahayyullerinize monte etmeye çalışıp ufkunuzu azıcık açmak sanırım forumun bazılarına olan yararı açısından daha olumlu olacaktır.

)))))))))))))))))))))

vlad
(Login Vlad-Tepes)

YaQuZa

October 30 2002, 1:00 PM 

Yazdıkların arasından 2. Maddene tamamen katılıyorum, Tecavüz her boyutta olur, bir insanın fikirlerine de tecavüz edilebilir. Benim yazdıklarımdan bazılarını da bu kategoriye sokabilirsin bunda sana hak veriyorum, ancak tek bir nüans farkıyla, "ben kimsenin fikrine tecavüz etmedim" burada yazdığım tüm mesajlar içinde bir başkasının "fikrine" tecavüz sayılabilecek tek bir cümlem yoktur. Bana yazılan "iğneli", "aşağılayıcı", "hafife alıcı" tarzdaki her mesaja bende aynı şekilde ve hatta bir öncekinden daha "ağır" olmasına dikkat ederek "iğneli", "aşağılayıcı", "hafife alıcı" bir şekilde yanıt verdim. Çünkü başka çarem yoktu. Ya hiçbirşey söylemeyip, aslında hiç olmadığım bir insan gibi lanse edilmeme müsade edecektim yada aynen bana yapıldığı "*tarzda*", karşılık verecektim. Senin ile ilgili yazdıklarımda da aynı şey geçerli, sen bu söyleyeceğime ister inan ister inanma ama ne sana ne de bir başkasına karşı "dur ben bu adama bilmem ne yapayım" hisleri içerisinde bir mesaj atmadım. Dediğim gibi, yapmam gerekiyordu başka bir seçeneğim yoktu.
1. Maddede yazdıklarına da katılıyorum, biraz iğneleme de içermekle birlikte söylediklerin doğru. "Olmayan fikrini ne kadar cok yabancı sözcukle suslerse o kadar savının güçlü olcagını zannedeenler" (kabul ettiğim benim böyle birisi olduğum değil, cümlenin doğruluğu)

Bu maddede eğer, "bu forumdaki bazı insanlar için bu durum geçerlidir. Yani seksteki fantezi yapma isteği ile gerçek anlamda tecavüzü birbirinden ayırt edememektedirler." demek istediysen buna katılamayacağım, çünkü bunu savı destekleyecek bir yazı bulamadım bu sayfalarda. Ama kastettiğin, "Seksteki fantezi yapma isteğini tecavuzle karıştıran insanların varlığı" ise evet. Böyle insanlar ve olaylarda var, ilişkinin başında fantezi olarak başlayan bu durum, belli bir noktadan sonra "gerçek" olmaya başlıyor. Ama bu durum bu kadar basit bir süreç değil, insan doğasına ilişkin çok önemli ipuçlarının bulunduğu bir süreç.

Yine aynı şekilde, "Tecavuz olayının bir SALDIRI olduğunu anlamıyacak kadar ahmakca düşünceler" demişsin, eğer tecavüzün bir saldırı olmadığını öne süren bir görüş belirtildi ise forumda, sen yine haklısın ancak "bu forumda" bunu da bulamadım. Kimse böyle birşey söylemedi, bu forumdaki insanlar için geçerli olmamakla birlikte bu söylediğin de doğru. Tecavüz gerçekse zaten bir saldırıdır (sadece "bedene" karşı yapılan bir saldırıda değil, bir kadın dekolte yada açık giyinmiş ise mesela üzerinde mini eteği varsa ve bu kadın tecavüze uğrarsa burada tecavüz edilen sadece kadın değil onun sahip olduğu dünya görüşü ve fikirleridir de, çok amiyene bir tabirle şöyle özetlenebilir, "sen böyle giyirsen bende seni ...kerim" zorku'un da bahsetmiş olduğu gibi bosnada yada dünyanın diğer yerlerinde de gördüğümüz örneklerde benzerdir, sadece kadına zorla sahip olma amacını gütmez o kadının sahip olduğu değerleri, inançları aşağılama yöntemi olarak kullanılır.) Fanteziside yine saldırıdır, tıpkı kamçılamak yada kamçılanmak gibi.

Benim kişisel fikrim ise ikisinin arasındaki tek fark; (yani gerçekten tecavüz etmek ve bunu arzu eden partner ile tecavüz fantezisi gerçekleştirmek arasındaki tek fark), birisin sonucunda suç işlemiş olursunuz çünkü hem fiziksel hemde ruhsal olarak karşınızdaki insana bunu istemediği halde "zarar" verirsiniz ve bu kanunen yasaktır, cezalandırılırsınız.
Diğerinde yine aynı şeyler geçerlidir ancak bu sefer zarar vediğiniz insanında bunu istemesi söz konusudur. Her nasılsa bu durum kanunen yasak değildir ve karşılığında bir ceza almazsınız. (hukuken bir cezası varmı bilemiyorum, hukukçu bir katılımcı varsa açıklayabilir sanıyorum. Olmaması bana mantıksız geliyor çünkü karşınızdaki ona zarar vermenizi istemiş olsa bile bunu yerine getirmeniz yine bir "suç" olgusu çıkartıyor ortaya ve yine mantıken, suç var ise cezanın da olması gerekiyor. Bana biraz ötenazideki ikilemi çağrıştırıyor. Bir doktor olarak bir hastanızın acısına son vermek gibi...
belki de çok ulvi sayılabilecek bir hisle hastanızın hayatına son veriyorsunuz ancak bu durum yinede sizin bir başkasını bilerek yada isteyerek öldürdüğünüz gerçeğini ortadan kaldırmıyor, bu durum da benim kafamda bir sonuca ulaştıramadığım açık kalan bir tartışma konusu)

(Login pakopako)

Hala canlanmadı ise....

October 30 2002, 1:00 PM 

Siz hiç hayatınızda itiş kakış ile seks yapmadınız mı?

*Mesela sevgilinizle bir kavga sonrası;Kırgın ve size suratını cevirip sizi ittiren sevgilinizi zorla öpücüklere bogmadınız mı?

*Mesela genç yaslarda seks deneyiminin zayıf oldugu dönemlerde bir turlu soyunmak istemeyen kız arkadasınızla aynı şekilde dugmesini açtırmadıgı zaman yarı yalvartı yarı sertlikle onla beraber olma girişimölerinde bulunmadınız mı?

*Mesela canınızın seks istemedigi zaman sizi öperek oranızı buranızı çekip çekiştirerek hareket kabiliyetinizi kısıtlayıp tatlı sertliklerle sizi ikna etmeye çalısan biri ile seks yapma/yaptırma girişimleri yasamadınız mı?

*Mesela regl oldugu bir dönemde sizi arzuladıgını bilmenize ragmen kendini pis hisseden bir sevgilinizi tatlı sert dokunuşlarla fikir degişmesini saglamadınız mı?

*Ya partnerini yataga baglama olayı?

*Uygunsuz bir mekanda heycan arayanların çekinge gösteren partnerinin itirazlarını bertaraf etmek için giriştigi engellemelere karşı koymak için elini kolunu tutarak onu istekli hale getirme girişimleri de bir nevi sertlik içermiyormuydu..

*Eve sarhoş gelen kocasını cezalandırmak için seksi ondan esirgeyen kadının kocasının israr ve sertligi sonrasında yasadıgı seksten zevk alması size garip mi geliyor?

*Sizi arzulayan ancak sizin beraber olmayı düşünmediginiz bir kadın sizin alkol miktarınızdan yararlanarak sizinle seks yapması ayrıca bir tecavuz degilmidir?İstemediginiz bu seks sonrasında keyif almış olmanız düşünülemeyecek bir şeymidir?Hele bı emelini gerçekleştiren kadının kız arkadası da buna yardımcı olup sizi etkisiz kılıyor ise...

Tecavuz denince illaki aklınıza metronun kuytusunda gırrtlagına bıçak dayanmış bir şekilde düzülen evine gitmeye calısan 16 lık bir kız geliyor ise bunun nedeni tecavuzun fantezileri degil,renksiz bir cinsel hayatına sahip olmanız.

Misyoner Kotalı kafalar...

)

(Login Vlad-Tepes)

Yurkarıda yazdıklarım.

October 30 2002, 1:16 PM 

Bir önceki mesajımda yazmış olduklarımdan, bu fanteziyi gerçekleştirmiş olanların "suçlu" oldukları ve cezalandırılmaları gerektiği gibi bir sonuç çıkmasın (FANTEZİYİ, GERÇEKTEN TECAVÜZ ETMEYİ DEĞİL, FANTEZİYİ,FANTEZİYİ,FANTEZİYİ).

Ben ne suç olduğuna karar verebildim nede olmadığına, tıpkı ötenazi de olduğu gibi bu konuda benim kafamda hala bir neticeye varılamamış ve tartışılabilir bir konudur. Söyle bir ikilem içerisindeyim, her iki tarafta istiyorsa neden olmasın. Bu şekilde bir sorun yokmuş gibi geliyor. Ancak örneği tecavüz fantezisi değilde, mesela "öldürme" yaptığımda bu sefer daha karmaşık bir durumla karşılaşıyorum. Yada "savaş" yaptığımda daha da içinden çıkılmaz oluyor, "iki tarafta istiyorsa o zaman savaşsınlar !?"

Sapla samanı nı karıştırıyorum yoksa...

MGK
(Login pakopako)

TECAVUZ dendigi zaman akla gelen şeye bakalım

October 30 2002, 3:06 PM 

Elde ne var?

Bir istekli...
Bir isteksiz...
Bir de zor kullanma...
Bir de şart var...
Tecavuz için illaki birbirini tanımayan iki insan olması geregi de yok..
Aynı anda şunu da söylemeliyiz ki;
Tecavuzun danışıklı dögüşü de olmaz...

Demek ki kendiliginden olusması gereken bir durum bu...

Burada nasıl basladıgına ne yapıldıgından ziyade sonucuna bakmamız lazım..

Yani ZOR KULLANILARAK yapılan seks sonrasında olusan duruma göre TECAVUZUN nevii ortaya çıkıyor...

Ya igrenç bir suç..
Ya da keyifli bir cinsel birleşme..

))))))

Kısacası gidip kalça kıvrımına kadar bir etek giyip sabahın 3 ünde ıssız bir arka sokakta fantazi arayın demek istemiyorum..

))

Sailor
(no login)

Zork, Anlamıyorsun Zork

October 30 2002, 4:34 PM 

Ben, tecavüz yatak odalarında miylon kez kadınlara karşı kocaları taarafından elleri ve gözleri bağlandıktan sonra oynanan, fantastik cinsel zararsız bir oyunmuş demedim. Tecavüz ile tecavüz fantezisi arasında fark vardır.

Ben, Atesitler ile Tecavüzcüleri bir araya getirmedim, karşılaştırmadım, fikirler aykırı olsa da fikire küfür ile yanıt vermek yersizdir dedim.

Ateistlere değil, "küfürsüz forum" hayalleri kurarken, fikir beyana küfredene tepki verdim...

Ah Zork ah...Anlamamayı seçtikçe anlamayacaksın.

(Login emre_k)

ZORKUN BU KAFASIZLIĞI

October 30 2002, 5:02 PM 

Veya daha da kötüsü belki de söylenenleri bilerek çarpıtması ilk değil.

Ama bence ilk şık,kafasının bazı konularda basmaması bunun gerçek nedeni.

Sailor
(no login)

Sevgili Emre,

October 30 2002, 5:26 PM 

Zork, benim açımdan, entellektüel ve zeki biridir.

Ancak, insan bazen kendini öyle durumlara sokar ki; geri adım atmak güçleşir.

Oysa ki, bilgelik bazen geri adım atabilmektedir.

Artık bu başlık altında Zork'un hareketini eleştiren yazılar yazmayacağım; kendisi konunun özü ile ilgili görüş bildirmedikçe.

Küfürsüz bir Forum fantezisi ile...

(Login Vlad-Tepes)

Sanırım ışıkları kapatma ve Elvis dinlerken son kadehi içme zamanı geldi...

November 3 2002, 12:33 AM 

Votka lütfen, sek, içine bir tane buz...

(Login lafazan)

August 19 2004, 11:45 PM 

kadınlara tecavüz etmek... düşünemiyorum ya onasıl bir zevktir.
bayılırım

rope
(Login rope)

YaQuZa

March 18 2005, 2:32 PM 

Aynı mesajı iki kere yazmış.
İlk iletisindeki,
Aynı mesajı ikilemenin anlamı üzerine yazdıklarını
Hatırlıyoruz....

halil
(Login musab80)

October 24 2005, 12:22 AM 

Bu nasıl bir fantazidir kardeşim ?manyakmısınız nesiniz yaw

Current Topic - Tecavüz etmeyi (erkeklere) tecavüze uğramayı (bayanlara) hiç istediğiniz oldumu?  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  
Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2014 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

TÜRÜK YURT | kuruluş | kurallar | arşiv 1 | arşiv 2 | arşiv 3 | alternatif TEFSİR | alternatif MEALLER | linkler | e-posta

Copyleft © Temmuz 2000 - 2012

rss