alternatiFORUM | duyurular | ateizm VE dinler | ağaç ev | bilim | cinsel yaşam | felsefe | kitap | mizah | politika | sanat | spor | tarih | yaşam | tavanarası | TÜRÜK YURT

alternatiforum CiNSEL YAŞAM FORUMU

ALTERNATİFORUM ÖZGÜR BİR FORUMDUR VE TEK BİR KURALI VARDIR
HİÇ BİR YAZI SİLİNMEZ!

 


  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  

PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

September 10 2003 at 9:15 PM
katip  (Login katip)

 
Sevdiği kadınla sevişirken en büyük önceliği onun cinsel organını öpmeye veren adamın, sevdiği kadınla arasında çok derin bir bağ oluşur. Belki de zaten böyle bir bağ olduğu için onun cinsel organını öpmeye önem veriyordur.
Kadın cinsel organına kısaca "pıtık" demeyi pratik buluyorum. Argo olmayan bir halk deyişi olduğu için pıtık ismi hoşuma gidiyor.

devam edecek...

 
 Respond to this message   
AuthorReply
katip
(Login katip)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

September 11 2003, 10:11 PM 

Bir erkeğin pıtık yalamaktan zevk alması için seviştiği kadına karşı önemli ölçüde olumlu duygular içinde olması, yani ondan oldukça hoşlanması veya sevmesi gerekir.
Herhangi bir kadının pıtığını yalamak erkekte zevk yerine tiksinti bile yaratabilir.

Pıtığını yaladığı kadının zevk aldığını gören erkeğin, bundan dolayı kendisinin de zevk alması için, kadının zevk alıp almamasını önemsemesi gerekir. Bu önemseme ise ancak sevgi ortamında varolabilir.

Kadının pıtığını orgazm oluncaya kadar yalamak, hatta birkaç kez orgazm olması için pıtık yalamayı uzatmak gibi zahmetli bir işi (erkeğin dil ve çene kasları ağrıyabilir) vazgeçmeden, ısrarla sürdürebilmek için erkeğin önemli bir nedeninin olması gerekir. Pıtık yalamanın en önemli nedeni sevgidir.

Seviştiği kadının pıtığının kokusunu ve tadını güzel bulmayan bir erkek pıtık yalamaktan zevk almaz, zevksiz yapılan bu işten kadın da zevk almaz. Kadının pıtık kokusu ve tadını erkeğin güzel bulabilmesi için gerekli olan en önemli faktör, sevgidir. Sevdiği kadının pıtığının kokusu ve tadı erkeğe çoğunlukla güzel gelir.

Pıtık yalamaktan zevk almak için erkek pıtığın temiz olduğuna inanmalıdır, yoksa tedirgin olur ve hem kendisinin hem de kadının zevk almasını engelleyebilir.
Aslında sağlıklı bir kadının pıtığı, sağlıklı bir erkeğin ağzından daha temizdir. Eğer endişe edilecek bir şey varsa o da erkeğin ağız florasındaki bakterilerin kadının pıtığına transfer olarak enfeksiyona neden olabilmesidir. Erkeğin kendi ağız hijyenine dikkat etmesi gerekir.

Pıtık yalamaktan tam anlamıyla zevk almak için, pıtık yalamayı cinsel ilişikiye bir hazırlık olarak değil, başlı başına bir cinsel etkinlik olarak görmek gerekir; erkeğin tam bir "pıtık-emici" (pussy-sucker) olması gerekir. Temel amaç erkekle kadının karşılıklı haz alıp vermeleridir. Çiftlerden biri yoruluncaya kadar pıtık yalama sürdürülebilir, kadın birçok kez orgazm olabilir. Kadın son orgazmını cinsel ilişki ile yaşamak isteyebilir veya istemeyebilir. Erkek de cinsel ilişki veya başka bir yolla boşalmak isteyebilir veya boşalmak istemeyebilir de.
Sevişmenin amacının cinsel ilişki olarak belirlenmesi, cinsel ilişki öncesinde yapılan haz verici etkinliklerin önemini azaltabilir. Pıtık yalamayı takiben cinsel ilişkinin zorunlu olmadığını bilmek, pıtık yalamanın erkeğe ve kadına verdiği zevki daha da arttıracaktır.

Pıtık yalamaktan zevk almak için bazı takıntılardan kurtulmuş olmak da gerekmektedir. Örneğin kadınların çoğu pıtıklarının güzel kokmadığını düşündüklerinden dolayı pıtık yalamadan yeterince zevk almayabilirler. Aslında bu konuyu kafaya takmaya hiç gerek yoktur, çünkü, eğer erkek kadını pıtığını yalamak isteyecek kadar çok beğeniyorsa/seviyorsa onun kokusunu da beğenecektir, nasıl kokarsa koksun!... Unutmamak gerekir ki bir kadını çok seven bir erkek adet döneminde bile onun pıtığını yalamaktan zevk alabilir...
Bazı kadınlar da pıtıklarındaki akıntı ve salgıları kafalarına takarlar. Oysa, sevdiği kadına zevk vermek için onun pıtığını yalamaya önem veren erkekler, pıtıktaki akıntı ve salgıları yalayıp içmekten büyük bir zevk alırlar.

Pıtık yalamanın zevk almak için kadın pasif bir tutum içinde olmamalıdır. Önceliği kadının alması, örneğin erkeğe aniden "pıtığımın tadını hiç merak etmiyor musun?" gibi bir soru yöneltmesi çok heyecan verici olabilir.
Ama kadınların çok istedikleri halde erkeklerden talep etmeye utandıkları bir temas biçimidir pıtık yalama. Pıtıklarının güzelliği konusundaki şüpheler ve endişeler neden olur buna. Şu bilinmelidir ki, kadın eğer erkeğin sevgisinin samimiyetine güveniyorsa, gönül rahatlığıyla pıtığını ona yalatabilir. Kadının kendi pıtığıyla ilgili rahatsız olduğu her şey (görünüm, koku, tad, akıntılar gibi) aslında seven bir erkeğe çok büyük zevk veren şeylerdir.

 
 
katip
(Login katip)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

September 13 2003, 1:46 AM 

Sevgi olmadan, bir kadına yönelik aşırı bir cinsel çekim de, erkekte pıtık yalama isteği uyandırabilir. Bu gibi durumlarda, cinsel çekimin "aşırı" olması, sevginin eksikliğini telafi edebilir.
Aslında insanın cinsel yaşamında sevgi, arzu, şehvet, tutku... gibi duyguları kategorize etmenin pek bir yararı da yoktur, çünkü çoğu zaman bu duygular karışık halde bulunur ama kişi bunlardan sadece birinin "biliçli" olarak farkındadır.
Diğer taraftan, pıtık yalamanın gerekçesi olarak sevginin yerine şehveti koyacak olsak bile, bu öyle ufak tefek bir şehvet değildir. Yani, kadına karşı erkeğin hissettiği her ne olursa olsun GÜÇLÜ DUYGULAR olmalıdır. 
 
katip
(Login katip)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

September 13 2003, 2:07 AM 

Sevdiğim kadına karşı hissettiğim sevgi ve arzu, bende onun pıtığını yalamak yönünde güçlü bir istek ortaya çıkarmıştır.
Sevdiğim kadının pıtığını yalamak bana göre ne anlama geliyor?
"seni seviyorum"
"sana tadabileceğin en güzel hazları yaşatmak istiyorum"
"benim için çok önemlisin"
"vücudunun her hücresini seviyorum"
"senin en sadık aşığınım"
"sana olan duygularımda samimiyim"
... 
 
fmnst
(Login fmnst)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

September 18 2003, 11:06 AM 

katip çok romantik ve idealist biri olmalı.
eşini çok sevdiğine de kuşku yok.
ama, oral sex de aynı cinsel ilişki gibi insanların zevk alarak yaptıkları bir eylemdir. cinsel ilişki için aşk gerekmediği gibi oral sex için de gerekmez, hoşlanmak yeterlidir çoğu kişi için.
tabii ki, oral sex için daha da çok hoşlanmak gerekir.

 
 
Anonymous
(Login katip)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

June 23 2007, 11:06 AM 

Bu mesajı 2003 yılında yazmışım.
Sadece bir tek cevap yazılmış.
Merak ediyorum,acaba pıtık yalamaktan gerçekten zevk alan insanlar azınlıkta mıdır?

 
 
Vlad-Tepes
(Login Vlad-Tepes)

......

July 24 2007, 9:55 AM 

Sorun pıtıkta değil katip, alternatiforum'daki forumların yapısı biraz farklıdır, mektupla satranç oynamaya benzer burada yazmak.
Mesela sanat forumuna bak, 6 yıldır jai'nin resim asmasını bekliyoruz..

Olası bir yanıt mesajınıza da muhtemelen ancak 3-4 yıl içinde cevap vereceğimi şimdiden belirteyim

 
 
orhan
(no login)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

June 9 2009, 12:02 AM 

ben de pıtık delısıyım aslında pıttık yalamayı cok sevıyorum hatta istıyorumkı nerde guzel bır kız gorsem veya bayan gorsem pıttıgını yalamak istıyorum

 
 
dogan
(Login dogan)

ben dondurma yalamayi seviyorum....

June 9 2009, 4:19 PM 

Vlad-Tepes dostun dedigi gibi
iki yil aradan sonra orhan geldi ve arzusunu belirtti
happy.gif

en çokta
maras dondurmasini
çok özledim
burdakiler
dondurmam gaymak degil
happy.gif
happy.gif

 
 
dogan
(Login dogan)

atatürk orman çiftligi aoç

June 9 2009, 4:26 PM 

çiftlige giderdik 70'lerde
rahmetli babamin bmw sepetli motorsikletinde
çimler üzerinde otururduk
dondurdurmalari yerken

o dondurmayi
ve
o günleri
en çok da babami
onu özledim
simdi
hala varmi bu dondurmalar
??

 
 
Vlad
(no login)

Re: atatürk orman çiftligi aoç

July 29 2009, 1:59 AM 

Var

 
 
dogan
(Login dogan)

:)

July 29 2009, 8:19 AM 

bir tek kelime cevap
Var
baska hiç bi yerde bu kadar güzel olamaz

tesekkürler
sevgiler
happy.gif

 
 
Anonymous
(no login)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

August 28 2009, 1:10 PM 


 
 
Anonymous
(no login)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

October 19 2009, 1:01 AM 


 
 
Anonymous
(no login)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

November 5 2009, 3:47 PM 


 
 
Anonymous
(no login)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

November 21 2009, 3:05 PM 


 
 
yakamoz
(no login)

yakamozkral

November 30 2009, 12:05 PM 

pıtık yalamak bence ayrı bir sanattır herkişi pıkık yalar ama yalatana sormak lazım nekadar zevk aldıgını yanlış anlamayın ben yaladıgım pıtıgı tanımam lazım önce birde her pıtık yalanmaz onu yalamasını bilen bilir tadı hanzer balı yanda halt etmiş okadar tatlıdırki yaladıkca yalayasın gelirde nerde bulcan öyle pıtıgı ben aradıgım otatlı pıtıgı bulsam hakını veririm her pıtıgı yalamayın her yaragı da yemeyin biraz seçici olun lütfen yaaaaa....

 
 
Vlad-Tepes
(Login Vlad--Tepes)

Re: PITIK YALAMAKTAN ZEVK ALMAK

November 30 2012, 12:59 AM 

Rica ederim dogan

 
 
yavuz
(Login pittik)

guzel

June 1 2013, 10:08 PM 

HERSEYDEN ONCE KALEMİN SAGLAMMIS. BİZ PITTIK NE ANLAMA GELİYO DIYE NETTE ARARKEN SENİN BU SAHESER NİTİLİGİNKİ YAZINA RAST GELDİK VE BIZ BU KELİMEYİ DOGRU KULLANMISIZ BU GUNE KADAR. TESEKUR EDERIZ

 
 
 
  Respond to this message   
  << Previous Topic | Next Topic >>Foruma Geri Dön  
Find more forums on Network54Create your own forum at Network54
 Copyright © 1999-2018 Network54. All rights reserved.   Terms of Use   Privacy Statement  

TÜRÜK YURT | kuruluş | kurallar | arşiv 1 | arşiv 2 | arşiv 3 | alternatif TEFSİR | alternatif MEALLER | linkler | e-posta

Copyleft © Temmuz 2000 - 2012

rss